Podany adres email jest błędny
Pole wymagane

Nie masz konta? Zarejestruj się za darmo!

  • WC
  • Pod dachem
Gdzie: Zawiercie
Piastowska 1
Kiedy: od 12-08-2016 18:00
do 25-08-2016 22:00
Wiek: Nastolatek
Cena: od 10,00
do 15,00 zł/osoba
Kategoria: Kina, teatry i opery
Tel:32 672 28 82
E-mail:sekretariat@mok.pl

Sausage Party - animacja dla dorosłych

Po obejrzeniu tego filmu już żaden posiłek nie będzie taki jak kiedyś.

 

Skoro w "Toy Story" zabawki mogły żyć własnym życiem, mieć własne odczucia, przemyślenia, to dlaczego te właściwości nie miałyby być przypisane artykułom spożywczym - owocom, warzywom, mięsu? W filmach animowanych wszystko jest możliwe. 


Choć "Sausage Party" jest filmem animowanym w technologii 3D, nawiązującym i parodiującym produkcje Disneya i Pixara, to absolutnie nie jest przeznaczony dla najmłodszych widzów, choćby ze względu na  nie pozbawione wulgaryzmów dialogi i kontrowersyjną fabułę. 

 

Bohaterem "Sausage Party" jest parówka Frank. Jego marzeniem (oraz jego "spożywczych" przyjaciół) jest zostanie zakupionym przez klienta i zabranym z półki sklepowej. Bohaterowie filmu nie zdają sobie jednak sprawy z tego, jak wiele muszą wycierpieć, jak wiele okropności na nich czeka, nim wreszcie trafią na talerz i zostaną zjedzeni. "Sausage Party" to animowana komedia dla dorosłych, w której swych głosów użyczyli tacy aktorzy jak Salma Hayek, James Fraco, Jonah Hill czy współautor scenariusza Seth Rogen. 

 

Cena biletu: pt - nd: 15 zł i 13 zł, pon - czw: 14 zł i 12 zł, Karta Dużej Rodziny - 10 zł