Podany adres email jest błędny
Pole wymagane

Nie masz konta? Zarejestruj się za darmo!

  Gdzie: Gliwice
  Aleja Jana Nowaka-Jeziorańskiego 1
  Kiedy: od 06-07-2019 10:00
  Wiek: Przedszkolak
  Uczeń podstawówki
  Nastolatek
  Cena: od 50,00
  do 450,00 zł/osoba
  Kategoria: Adrenalina

  Runmageddon - siła i charakter w Arenie Gliwice

  Arena Gliwice to miejsce, które zaskakiwało już nie raz. W dniach 6 i 7 lipca obudzimy, drzemiące w arenowej przestrzeni, możliwości. Tym razem solidnym zastrzykiem sportowej energii. 

  Zapraszamy na Runmageddon!

   


  Runmageddon czyli zapewniający odżywcze skoki adrenaliny ekstremalny bieg z przeszkodami, zadebiutuje w Gliwicach w pierwszych dniach lipca. Od razu pojawia się pytanie, czy miejska przestrzeń jest odpowiednia na tego typu wyzwania? Z pełną odpowiedzialnością odpowiadamy, że tak, ponieważ znajduje się w niej taki obiekt, jak Arena Gliwice. Znane i nieznane lokalizacje gliwickiej Areny to wymarzone miejsca na zbudowanie wymagającego toru przeszkód.

  Zaangażowane zostaną nieodkryte jeszcze zakamarki, a niejedno rozwiązanie zaskoczy uczestników.

  Nie zabraknie atrakcji znanych z poprzednich edycji biegu, czyli m.in. zasłon ogniowych i dymnych, ścianek wspinaczkowych, równoważni, zasieków, zbiorników z wodą, błotem czy lodem. Trasy przebiegną również przez tereny Politechniki Śląskiej czy Parku Chrobrego.


  Zapisy już ruszyły - gońcie po zwycięstwo!

  Wystartować można w kilku kategoriach: Intro (3 km, 15 przeszkód), Rekrut (6 km, 30 przeszkód), Kids (1 km, 10 przeszkód), Junior (2 km, 15 przeszkód). Formuły Intro i Rekrut, przeznaczone są dla osób dorosłych, jednak Runmageddon zakłada także udział młodszych uczestników. Szesnastolatkowie, pod warunkiem osobistej i pisemnej zgody rodzica mogą wystartować z dorosłymi.

  Formuła Kids przygotowana jest dla dzieci w wieku od 4 do 11 lat, Junior dla młodzieży od 12 do 15 roku życia.

  Nowością będzie, wprowadzenie, skierowanej do całych rodzin, formuły Family. Młodsi i starsi entuzjaści ryzykownych wyzwań, po raz pierwszy wystartują razem. Każda drużyna musi składać się z minimum jednego opiekuna (osoby dorosłej) oraz minimum jednego dziecka, w przedziale wiekowym od 4 do 15 lat.

  Przeszkody zostaną dostosowane do możliwości mniejszych i większych uczestników akcji. Jednak wszyscy dostaną przysłowiowy 'wycisk'. To na pewno fantastyczna, niezapomniana przygoda, dla tych którzy już zarazili swoje pociechy tą pasją i chcą powalczyć zespołowo.

  Stawcie wspólnie czoła dwóm kilometrom rodzinnego wyzwania, naszpikowanego 15 kozackimi przeszkodami. Część z nich pokonacie wspólnie, część indywidualnie, o czym poinformują Was wolontariusze na trasie. Błoto, świetna zabawa i satysfakcja na mecie - gwarantowane! - zapewniają organizatorzy.

  Zapisy pod linkiem: https://www.runmageddon.pl/imprezy/runmageddon-arena-gliwice-06-07-2019

   

   

  Strefa Kibica

  Warto pamiętać, że podczas Runmageddonu także widzowie nie będą się nudzić. Ze Strefy Kibica będzie można podziwiać zmagania uczestników i ich widowiskowe wyczyny. Na kibiców będzie czekać mnóstwo dodatkowych atrakcji, o których już wkrótce poinformujemy.

  Nawet jeśli nie biegasz, warto przyjść, zobaczyć, poczuć atmosferę wyścigu i zwycięstwa. Choć wytrawni biegacze uczą nowicjuszy, że startujących w maratonie, tym bardziej w Runmageddonie nie pyta się o miejsce w zestawieniu. Wygrywa każdy startujący, bo to przede wszystkim wyścig ze sobą, z własnymi słabościami. Na najlepszych czekają wyróżnienia, tytuły i wieczna sława.

  Wyróżnienia będą przyznawane w następujących kategoriach:

  1. Seria Elite Kobiety - miejsca I-III

  2. Seria Elite Mężczyźni - miejsca I-III

  3. Masters Kobiet - miejsca I-III

  4. Masters Mężczyzn - miejsca I-III

  5. Najszybsza drużyna serii Elite - miejsca I-III

  Więcej informacji na stronie https://arenagliwice.com/wydarzenia/runmageddon-gliwice/ i www.runmageddon.pl.