Podany adres email jest błędny
Pole wymagane

Nie masz konta? Zarejestruj się za darmo!

  • Parking
  • Parking dla rowerów
  • Płatność kartą
  • WC
  • Pod dachem
  • Jedzenie / picie
  • Wi-fi
  • Szatnia
Miejsce: BECEK Bytomskie Centrum Kultury
Gdzie: Bytom
Plac Karin Stanek 1, Akwarium
Kiedy: od 22-02-2016 10:00
do 25-02-2016 16:00
Wiek: Nastolatek
Cena: 35,00 zł/osoba
Kategoria: Sztuka i kreatywność
Tel:32 389 31 09 w. 101
E-mail:info@becek.pl

Rozśpiewaj się - warsztaty wokalne

 

 

Oprócz melodii w muzyce istnieje także rytm, harmonia, artykulacja i wiele innych zjawisk, o których warto wiedzieć. Fakt, że kocha się śpiew nie wystarcza, by zostać wokalistą - muzykiem, którego instrumentem jest głos. Uczestnicy warsztatów dowiedzą się jak śpiewać, słuchać, ćwiczyć, analizować, koncertować, nagrywać  w studiu…

 

Prowadzenie: Prowadzenie: Patrycja Gola i Tomasz Kałwak

Patrycja Gola - wokalistka, nauczyciel śpiewu, absolwentka Wydziału Jazzu i Muzyki Rozrywkowej Akademii Muzycznej w Katowicach. Porusza się swobodnie w wielu stylistykach od muzyki pop po jazz. Patrycja Gola Jako muzyk sesyjny ma na koncie kilkadziesiąt produkcji, programów telewizyjnych i festiwali. Brała  udział w nagraniach "Jak łyse konie", "Taniec z gwiazdami", "Idol" 1 i 2 edycja. Współpracowała z wieloma artystami polskiej i zagranicznej sceny min. Mietkiem Szcześniakiem, Kayah, Natalią Kukulską, Marylą Rodowicz, Stanisławem Soyką, Edytą Górniak, Edytą Bartosiewicz, Kasią Kowalską, Ewą Bem, Adamem Sztabą. Na stałe związana jest z Teatrem Muzycznym w Gdyni oraz ze studiem Wokalno Aktorskim im. Danuty Baduszkowej jako nauczyciel śpiewu. Obecnie współpracuje z Orkiestrą Tomka Szymusia min. przy produkcji programu telewizyjnego "Dancing with the stars".

Patrycja Gola uświetniła swoim udziałem Festiwal Jedynki 2006 występując w grupie Big Stars wraz z dwiema innymi artystkami Lorą Szafran, Beatą Bednarz. Trio Big Stars z piosenką "Teraz My" zajęło III miejsce w konkursie Festiwalu Jedynki o Przebój Lata.

 

Tomasz Kałwak - kompozytor, aranżer i instrumentalista, producent muzyczny, pedagog,  absolwent, a obecnie wykładowca Wydziału Jazzu i Muzyki Rozrywkowej Akademii Muzycznej w Katowicach. Muzyk w zespołach: Beaty Bednarz, Doroty Miśkiewicz i Natalii Niemen. Współpracuje na co dzień z czołówką polskich wokalistów popowych i jazzowych (m.in. Patrycją Golą, Ewą Bem, Ewą Urygą, Grażyną Auguścik, Martą Król, Beatą Przybyłek, Jorgosem Skoliasem, Moniką Brodką, Natalią Kukulską, Kasią Cerekwicką, Mietkiem Szcześniakiem oraz zespołami "Bracia", "Big Stars", orkiestrami Adama Sztaby i Tomka Szymusia). Brał udział w realizacji muzycznych programów telewizyjnych "Droga do gwiazd, "Idol", "Taniec z gwiazdami". Komponuje muzykę teatralną i filmową w kraju i zagranicą. Ma w swoim dorobku dziesięć premier teatralnych. 

Zagrał ponad 1200 koncertów z  kilkudziesięcioma artystami reprezentującymi wiele, bardzo odległych od siebie gatunków muzycznych i stylistyk, co uczyniło go muzykiem o dużej elastyczności i sporym bagażu doświadczeń, którymi z chęcią się dzieli prowadząc przeróżne warsztaty muzyczne, prezentacje i szkolenia.

 

godzina: 10.00-16.00,

wiek uczestników: 12-19 lat,

cena biletu: 35 zł,

miejsce: Akwarium.

 

Cena biletów obejmują wszystkie spotkania w ramach jednego bloku warsztatowego. Program dostosowany jest do wieku uczestników.


 

 

Warsztaty odbywają się w ramach XVI Zimowej Feriady Artystycznej - cyklu interdyscyplinarnych warsztatów dla dzieci i młodzieży, podczas których będzie można rozwinąć swoje talenty muzyczne, plastyczne, aktorskie poznać nowych kolegów i koleżanki z bytomskich szkół, a wszystko pod okiem charyzmatycznych prowadzących. Czekamy na osoby w wieku od 4 do 20 lat, zajęcia przygotowane są dla różnych grup wiekowych.