Podany adres email jest błędny
Pole wymagane

Nie masz konta? Zarejestruj się za darmo!

  Miejsce: Wodzisławskie Centrum Kultury
  Gdzie: Wodzisław Śląski
  Kubsza 17
  Kiedy: od 28-01-2018 15:00
  do 28-01-2018 17:00
  Cena: od 0,00
  do 15,00 zł/osoba
  Kategoria: Kina, teatry i opery
  Tel:32 455 48 55
  E-mail:sekretariat@wck.wodzislaw.pl

  Rodzinne Spotkania z Teatrem

  Pod koniec stycznia Wodzisławskie Centrum Kultury zabierze widzów w cudowną podróż do świata magii. Na wodzisławskiej scenie już 28 stycznia pojawi się jeden z najlepszych polskich iluzjonistów Rafał Mulka, twórca Beskidzkiego Teatru Iluzji. 

   

  Lewitacja stołu? Wyskakujący królik z kapelusza? Czemu nie! Wszyscy, którzy zdecydują się być z Wodzisławskim Centrum Kultury w ostatnią niedzielę stycznia będą przecierać oczy ze zdumienia i niedowierzania. Iluzjonista Rafał Mulka zaprezentuje w programie 'Magiczna podróż' szereg trików i zabawnych sztuczek. Program ten to świetne połączenie efektów magicznych, świetlnych i muzycznych. To dokonała gra aktorska i humor słowny. Jednymi słowy wszystko to, na co składa się pierwszorzędne magiczne show.  - Ta magiczna propozycja z pewnością spodoba się nie tylko najmłodszym, ale także całym rodzinom - zapewnia Krzysztof Jaroch, dyrektor Wodzisławskiego Centrum Kultury.

   

  Rodzinne Spotkania z Teatrem rozpoczną się tradycyjnie o godzinie 16:00. Jednak wszystkich najmłodszych Wodzisławskie Centrum Kultury zaprasza już na godzinę 15:00. To za sprawą zaplanowanego bloku animacyjnego, w którym instruktorki z Placu Zabaw Zoolandia zadbają o dobry humor uczestników wydarzenia. Wstęp na cykl zajęć pn. 'Bawmy się razem' jest bezpłatny.

   

  Bilety na pokaz iluzji 'Magiczna podróż' są w cenie 15 zł i można je rezerwować pod nr tel. 32 455 48 55 lub osobiście w sekretariacie WCK. Kasa WCK czynna: poniedziałek, wtorek, piątek w godzinach 12:00-17:00. W środę kasa nieczynna. W czwartek: 8:00-13:00. Weekend - na godzinę przed imprezami. Rezerwacje biletów ważne są przez okres dwóch tygodni. W wypadku nieodebrania rezerwacja zostanie anulowana przez system.