Podany adres email jest błędny
Pole wymagane

Nie masz konta? Zarejestruj się za darmo!

  Gdzie: Wrocław
  pl.Teatralny 4
  Kiedy: od 10-05-2020 15:00
  do 11-05-2020 15:00
  Cena: darmowe
  Kategoria: Kina, teatry i opery
  Tel:71 335 49 10, 71 335 49 11
  E-mail:widownia@teatrlalek.wroclaw.pl

  Rodzinne niedziele z WTL-em | transmisja online

  Wrocławski Teatr Lalek zaprasza na kolejną - już czwartą - RODZINNĄ NIEDZIELĘ Z WTL-em!

   

  Szanowni Państwo,
  Wrocławski Teatr Lalek zaprasza na RODZINNĄ NIEDZIELĘ z WTL-em. To już czwarta odsłona cyklu przygotowanego specjalnie na czas kwarantanny.

   


  10 maja o godz. 15:00 WTL udostępni Widzom nagranie spektaklu PLAMA w reżyserii Martyny Majewskiej - przedstawienia dla dzieci od 5. roku życia. Spektakl będzie można obejrzeć nieodpłatnie przez 24 godziny na stronie: https://teatrlalek.wroclaw.pl/live 

   

  PLAMA | wiek 5+ | reż. Martyna Majewska 

  Współczesna baśń opowiadająca o Dobrej i Pięknej Królewnie, którą Zła i Wyniosła Czarownica przemienia w przebrzydłą, czarną plamę (ble!). Pomysłowa Plama, próbując powrócić do swojej prawdziwej postaci, przeobraża się między innymi w czarną limuzynę, stado ptaków, kameleona i... lody owocowe. Oglądając perypetie Plamy, wszystkie gwiazdy Wszechświata układają się w uśmiech i zadziornie mrugają do dzieci.

  "Plama" to spektakl oparty na kontrastach. Debiutująca wówczas reżyserka spotkała się w nim z doświadczoną aktorką. Minimalistyczna scenografia zderzyła się z bogactwem efektów multimedialnych. Twórcy korzystali z najnowocześniejszych środków teatru formy, czerpiąc jednocześnie z baśniowych motywów i tradycji bajek zen.

  TEKST Martyna Majewska
  REŻYSERIA Martyna Majewska
  SCENOGRAFIA Anna Haudek
  PROJEKCJE Jakub Lech
  MUZYKA Dawid Majewski
  OBSADA Anna Kramarczyk

   

  Data premiery: 1.06.2014 r. 

  !!! U W A G A
  Nagrania prezentowane w ramach cyklu RODZINNE NIEDZIELE Z WTL-EM mają charakter roboczy i zostały dokonane w celach dokumentacyjnych. Nie były reżyserowane z myślą o prezentacji online, korzystamy z nich np. podczas wznowień albo zastępstw. Niektóre z nich to rejestracje prób generalnych bez udziału widzów. Udostępniamy je wyłącznie ze względu na szczególne okoliczności. Nie zastąpią one wizyty w teatrze, ale mogą być świetną okazją do zajrzenia w teatralne kulisy.