Podany adres email jest błędny
Pole wymagane

Nie masz konta? Zarejestruj się za darmo!

  Miejsce: Wrocławski Teatr Lalek
  Gdzie: Wrocław
  pl.Teatralny 4
  Kiedy: od 12-04-2020 15:00
  do 12-04-2020 16:00
  Cena: darmowe
  Kategoria: Kina, teatry i opery
  Tel:71 335 49 10, 71 335 49 11
  E-mail:widownia@teatrlalek.wroclaw.pl

  Rodzinne niedziele z WTL-em | transmisja online

  12 KWIETNIA o 15:00 na stroniehttps://teatrlalek.wroclaw.pl/live odbędzie się transmisja online spektaklu KRZYWIRYJEK w reż. Roberta Jarosza

   

  Wydarzenie na FB: https://www.facebook.com/events/2540753299585922/

   

   

  Szanowni Państwo, Drodzy Widzowie,
  zapraszamy na kolejną RODZINNĄ NIEDZIELĘ z WTL-em. To już druga odsłona cyklu przygotowanego specjalnie na czas kwarantanny.

  12 kwietnia o godz. 15:00 udostępnimy nagranie spektaklu KRZYWIRYJEK w reżyserii Roberta Jarosza - przedstawienia dla dzieci od 6. roku życia. Spektakl można obejrzeć nieodpłatnie przez 24 godziny na stronie: https://teatrlalek.wroclaw.pl/live

  !!!! U W A G A
  Nagrania prezentowane w ramach cyklu mają charakter roboczy i zostały dokonane w celach dokumentacyjnych. Nie były reżyserowane z myślą o prezentacji online, korzystamy z nich np. podczas wznowień albo zastępstw. Niektóre z nich to rejestracje prób generalnych bez udziału widzów. Udostępniamy je wyłącznie ze względu na szczególne okoliczności. Nie zastąpią one wizyty w teatrze, ale mogą być dla Was okazją do zajrzenia w teatralne kulisy.

   

  KRZYWIRYJEK | 6+ | reż. Robert Jarosz

  Rzecz dzieje się w baśniowym mieście, w którym co roku organizowany jest wielki konkurs fotograficzny. Główna nagroda przyznawana jest za zdjęcie przedstawiające najszczęśliwsze dziecko. Nic dziwnego, że ulice miasta pełne są dorosłych z aparatami, proszących swoje dzieci o uśmiech... Brzmi znajomo? To nie przypadek - w onirycznej baśni Roberta Jarosza można znaleźć wiele aluzji do otaczającej nas rzeczywistości. Twórcy spektaklu mierzą się z ważnym problemem dziecięcych emocji, próbując pokazać, że nie wolno ich dzielić na dobre i złe - one po prostu są.

  KRZYWIRYJEK, napisany specjalnie dla Wrocławskiego Teatru Lalek, to zanurzona w baśniowej poetyce opowieść o wrażliwym dziecku dążącym do szczerej i pełnej zaangażowania relacji z rodzicem.

   

  • TEKST Robert Jarosz
  • REŻYSERIA Robert Jarosz
  • SCENOGRAFIA Jan Polivka
  • MUZYKA Patryk Lichota
  • RUCH SCENICZNY Jacek Gębura
  • OBSADA:

  Kamila Chruściel, Marta Kwiek, Edyta Skarżyńska, Grzegorz Mazoń, Sławomir Przepiórka, Marek Tatko

   

  DATA PREMIERY 27.09.2014