Podany adres email jest błędny
Pole wymagane

Nie masz konta? Zarejestruj się za darmo!

  Miejsce: Wrocławski Teatr Lalek
  Gdzie: Wrocław
  pl.Teatralny 4
  Kiedy: od 29-03-2020 15:00
  do 29-03-2020 16:00
  Wiek: Nastolatek
  Cena: darmowe
  Kategoria: Kina, teatry i opery
  Tel:71 335 49 10, 71 335 49 11
  E-mail:widownia@teatrlalek.wroclaw.pl

  Rodzinne niedziele z WTL-em | transmisja online

  Wrocławski Teatr Lalek zaprasza na RODZINNE NIEDZIELE Z WTL-EM!

  29 marca o 15:00 na stroniehttps://teatrlalek.wroclaw.pl/live  odbędzie się transmisja online spektaklu SAM, CZYLI PRZYGOTOWANIE DO ŻYCIA W RODZINIE.  

   

  Wydarzenie na FB: https://www.facebook.com/events/1575560292607813/ 

   

   

  Szanowni Państwo, drodzy Widzowie,

  czas rozłąki niestety wciąż się przedłuża, dlatego zapraszamy na RODZINNE NIEDZIELE Z WTL-EM, cykl przygotowany specjalnie na czas kwarantanny.

  W wybrane niedziele na stronie: https://teatrlalek.wroclaw.pl/live, udostępniony zostanie nieodpłatnie jeden ze  spektakli - archiwalnych lub repertuarowych Wrocławskiego Teatru Lalek.

  Start już w najbliższą niedzielę - 29 marca o 15:00 - jednym z najbardziej lubianych i najczęściej nagradzanych przedstawień: SAM, CZYLI PRZYGOTOWANIE DO ŻYCIA W RODZINIE na podstawie tekstu Marii Wojtyszko, w reżyserii Jakuba Krofty.

  SAM... został uznany najlepszym spektaklem w sezonie 2013/2014 w Ogólnopolskim Konkursie na Wystawienie Polskiej Sztuki Współczesnej, zdobyła także kilka nagród (w tym Grand Prix i nagrodę jury dziecięcego) na II Festiwalu małych Prapremier Teatru Lalki i Aktora w Wałbrzychu.
  Odtwórca głównej roli Grzegorz Mazoń dostał wyróznienie na Międzynarodowym Festiwalu Teatrów dla Dzieci i Młodzieży Korczak.

  SAM, CZYLI PRZYGOTOWANIE DO ŻYCIA W RODZNIE - komedia muzyczna adresowana do młodzieży od 13 roku życia.

  Tytułowy bohater - trzynastoletni Samuel - wydaje się być typowym klasowym outsiderem: pochodzi z inteligenckiej rodziny, nosi okulary, nie uprawia sportu, a wolny czas spędza przy pianinie. Szkolni koledzy (oczywiście) lekceważą go, a dziewczyny (rzecz jasna) nie zwracają na niego uwagi. Ten pozornie schematyczny obraz szybko się komplikuje. Zgodne małżeństwo rodziców Sama rozpada się, w jego życiu pojawia się Ta Jedyna, a wszystko razem sprawia, że chłopiec zaczyna mieć problemy w szkole.