Podany adres email jest błędny
Pole wymagane

Nie masz konta? Zarejestruj się za darmo!

  Gdzie: Warszawa
  Mińska 25, SOHO FACTORY, hala nr 19
  Kiedy: od 16-06-2018 11:00
  do 16-06-2018 18:00
  Cena: od 0,00
  do 15,00 zł/osoba
  Kategoria: Wyprawy i odkrycia
  Tel:+48 501784094, +48 510175752
  E-mail:studioteatralne@gmail.com, praktyki.artanimacje@gmail.com

  Psoty w lesie

   

  Dzieci przekroczą granice magicznego lasu i poznają tajemnicze stwory

   

  Czym zajmuje się pracowity drwal? W jaki sposób leśne pszczoły zbierają pyłki? Jak uwolnić się z pajęczej groty zamieszkałej przez dziwaczne Szyszaki? Co zrobić gdy na skraju lasu, spotka się wielkiego Muchomora? Odpowiedzi na te pytania dzieci i rodzice poznają już 16 czerwca, podczas niezapomnianej wycieczki, czyli kolejnej edycji PSOT. Tego dnia Soho Factory zamieni się w niezwykły las, a leśni przewodnicy pokażą dzieciom, co w lesie piszczy!

   

  Zdjęcie z poprzedniej edycji PSOT

   

  W poprzednich latach była już wycieczka w kosmos i wyprawa do podwodnego świata, teraz przyszedł czas na PSOTY W LESIE. To już trzecia z kolei edycja wydarzenia organizowanego przez stowarzyszenie ARTANIMACJE z udziałem twórców i aktorów warszawskich scen teatralnych. Wydarzenie dedykowane jest dzieciom w każdym wieku. PSOTY to jedna z naszych ulubionych akcji, w której jak małe dzieci puszczamy z artystami warszawskich scen wodze fantazji i budujemy zaczarowany świat, taki o jakim sami marzyliśmy jako dzieci. - mówi Marta Wójcicka, organizatorka PSOT i kuratorka POP - UP muzeum dla dzieci.

   

  Za sprawą interaktywnej akcji młodzi uczestnicy przeżyją niezapomniane przygody. Będą poznawać gatunki drzew, rozróżniać tropy zwierząt, bawić sięw podchody, a także poznają rozmaitych mieszkańców lasu, pokonując przy tym rozmaite przeszkody. Akcję wyreżyseruje Łukasz Kos, Bartosz Mazur i Justyna Sobczyk. Za scenografię odpowie Matylda Sałajewska - artystka streetartowa, która potrafi przekształcić zwykłe miejsca w absolutnie zachwycające. Stworzyła m.in. identyfikację wizualną wystawy Stanleya Kubricka, jest kuratorką Katowice Street Art AiR. O koncepcję strojów zadba Anna Kaczkowska, która odpowiadała m.in. za kostiumy do spektakli takich jak: New Year's Day w Teatrze im. Juliusza Osterwy czy Fedra fitness w Teatrze Polskim we Wrocławiu

   

  Zdjęcie z poprzedniej edycji PSOT

   

  PSOTY W LESIE
  16 czerwca (sobota), w godzinach 11-18
  SOHO FACTORY, hala nr 19, ul. Mińska 25, Warszawa

  • WSTĘP 15 zł
  • BILET RODZINNY - 10 zł od osoby (2 osoby dorosłe i dzieci, min. 4 osoby)
  • DZIECI DO LAT 3 WSTĘP WOLNY

  Bilety do kupienia w kasie
  Więcej informacji:
  https://www.facebook.com/events/179022622755117/ 

   

  Organizator: Artanimacje
  Projekt współfinansuje: Miasto Stołeczne Warszawa
  Partnerzy: Soho Factory, Yareal Polska, Teatr Soho
  Realizatorzy cyklu: POP-UP MUZEUM DLA DZIECI