Podany adres email jest błędny
Pole wymagane

Nie masz konta? Zarejestruj się za darmo!

  • Parking
  • WC
  • Pod dachem
Miejsce: Miejski Ośrodek Kultury w Czerwionce-Leszczynach
Gdzie: Czerwionka-Leszczyny
3 Maja 36A
Kiedy: od 16-10-2016 17:00
do 16-10-2016 18:30
Wiek: Przedszkolak
Uczeń podstawówki
Nastolatek
Cena: od 15,00
do 20,00 zł/osoba
Kategoria: Kina, teatry i opery
Tel:32 4311634 w. 30
E-mail:sekretariat@mokcl.pl

Przygody Koziołka Matołka

 

Zapraszamy 16 października o godzinie 17:00 - Teatr Współczesny z Krakowa wystawi spektakl dla dzieci pt. "Przygody Koziołka Matołka".

 

Lekka i dowcipna inscenizacja przygód słynnego Koziołka Matołka oparta na motywach kultowych historyjek obrazkowych z fabułą pisaną wierszem, autorstwa Kornela Makuszyńskiego i Mariana Walentynowicza, powraca poszerzona o autorski scenariusz utrzymany w konwencji komedii przygodowej!

 

Sympatyczny Koziołek wyrusza w niezwykłą podróż do Pacanowa, gdzie jakoby podkuwa się kozy, przeżywając przy tym niezliczoną ilość niebezpiecznych ale jakże emocjonujących przygód. W zabawnej wyprawie towarzyszyć mu będzie wiele niezwykłych, bajkowych postaci, takich jak: Agent Kruk, Lisek Chytrusek, Czerwony Kapturek i Wilk, Kopciuszek i Książę ze zgubionym pantofelkiem, Królewna Śnieżka czy wreszcie Piękna Kózka, które pomogą naszemu łatwowiernemu bohaterowi wyjść cało z licznych opresji, pokazując mu przy tym wartość prawdziwej przyjaźni.

 

To niezwykle kolorowe, radosne (a zarazem pouczające!) widowisko z pomysłową scenografią, oryginalnymi maskami i rytmicznymi piosenkami, przeniesie widzów w przyjazny, bajkowy świat ulubieńca polskich dzieci, który nieprzerwanie bawi i wychowuje kolejne pokolenia.

 

Bilety w cenie 15 zł (dzieci) oraz 20 zł (dorośli) można nabyć w kasie CKE oraz online na stronie internetowej CKE - http://www.ckecl.pl/kup-bilet/