Podany adres email jest błędny
Pole wymagane

Nie masz konta? Zarejestruj się za darmo!

  Gdzie: Wodzisław Śląski
  ks. płk. Wilhelma Kubsza 17
  Kiedy: od 14-05-2016 17:00
  do 14-05-2016 19:00
  Wiek: Nastolatek
  Cena: 10,00 zł/osoba
  Kategoria: Kina, teatry i opery
  Tel:324554855
  E-mail:sekretariat@wck.wodzislaw.pl

  przedstawienie 'Euro znaczy razem'

  "Euro znaczy razem" - taki tytuł nosi najnowsze przedstawienie grupy teatralnej dla dorosłych pn. Kabaret Wodzisławski, którego premiera odbędzie się 14 maja 2016 r. o 17:00 w Wodzisławskim Centrum Kultury.

   

  Grupa Kabaret działa w Wodzisławskim Centrum Kultury od kilku lat. Pod skrzydłami ś.p. Anieli Tajner, aktorzy rozwijali swój talent i dawali upust swojej teatralnej pasji. Od października 2015 r. zespół przejął nowy, młody instruktor Tomasz Koźlik. To właśnie pod jego wodzą i reżyserią powstała nowa produkcja, która tematem dotyka rozgrywek piłkarskich i wielkich emocji towarzyszących meczom. Akcja rozgrywać się będzie nie gdzie indziej, jak na boisku. Pełna humorystycznych tekstów i piosenek historia zostanie zainscenizowana na scenie WCK przez 17 aktorów. Jest to wyzwanie nie tylko dla nich samych, ale również dla reżysera, który z grupą pracuje od krótkiego czasu. Dotychczas na spektakle Kabaretu witała liczna publiczność. Mamy nadzieję, że będzie tak i tym razem.

   

  Więcej na temat grupy przeczytać można w artykule http://gazeta.wodzislaw-slaski.pl/graja-tworza-a-przy-okazji-calkiem-niezle-sie-bawia/#more-6180.

   

  Cena biletu: 10 zł (niebawem w sprzedaży)

  Reżyseria i scenariusz: Tomasz Koźlik

  Światło: Jerzy Bularz

  Dźwięk: Sebastian Załęski

   

  Obsada: Alicja Byszewska, Nina Domska, Barbara Dragon, Jerzy Dragon, Józefa Dybiec, Bożena Kuczam Macharzyńska Barbara, Iwona Michnik-Płaczek, Janina Nowak, Włodzimiera Pawliczek, Tadeusz Pawlus, Marianna Pędzik, Leokadia Płowaś, Józef Stańczak, Arkadiusz Sitek, Monika Widz, Anna Wróbel.