Podany adres email jest błędny
Pole wymagane

Nie masz konta? Zarejestruj się za darmo!

  Miejsce: Kino Pegaz
  Gdzie: Wodzisław Śląski
  ul. ks. płk. Wilhelma Kubsza 17
  Kiedy: od 27-05-2016 18:00
  do 27-05-2016 20:00
  Wiek: Nastolatek
  Cena: 15,00 zł/osoba
  Kategoria: Kina, teatry i opery
  Tel:32 455 48 55
  E-mail:kinopegaz@wck.wodzislaw.pl

  Premiera 'Wszystko Gra'!

  W piątek, 27 maja, o godz. 18:00 zapraszamy do obejrzenia premiery musicalu 'Wszystko Gra', który zapowiada się na jeden z największych przebojów polskiego kina w tym sezonie, z piosenkami m.in: Perfectu, Maanamu i Izabeli Trojanowskiej. 

   

  Cena biletu: 15 zł.

   

  Bilety można rezerwować pod nr tel. (32) 455 48 55 lub osobiście w sekretariacie WCK. 

   

  Kasa WCK czynna: poniedziałek - wtorek - czwartek - piątek 12:00 - 17:00. W środę kasa nieczynna. Weekend - na godzinę przed imprezami. 

   

  Rezerwacje biletów ważne są przez okres dwóch tygodni. W wypadku nieodebrania rezerwacja zostanie anulowana przez system.

   

  Sprzedaż biletów odbywa się w kasie WCK oraz za pośrednictwem internetowej sprzedaży (w zakładce Kup Bilet). W kasie obsługa kart płatniczych (w tym zbliżeniowo): VISA, MasterCard, Maestro, Dinersclub, Discovery oraz obsługa płatności aplikacją mobilną PeoPay. Transakcje bez kwoty minimalnej.

   

  Wodzisławskie Centrum Kultury od maja rusza z pokazami filmów premierowych! 

  Dyrektor Centrum - Krzysztof Jaroch - mówi, iż uruchomienie w Wodzisławskim Centrum Kultury seansów premierowych, zwłaszcza w dniu światowej premiery, wiąże się z coraz lepszą ofertą kina Pegaz i jest odpowiedzią na oczekiwania mieszkańców Wodzisławia Śląskiego. Poprzez atrakcyjny dobór repertuaru chcemy być jeszcze bliżej widza.