Podany adres email jest błędny
Pole wymagane

Nie masz konta? Zarejestruj się za darmo!

  Gdzie: Zabrze
  Gdańska 18
  Kiedy: od 22-04-2017 10:30
  do 23-04-2017 12:00
  Cena: 14,90 zł/osoba
  Kategoria: Kina, teatry i opery
  Tel:32 791 14 10
  E-mail:zabrze@multikino.pl

  Poranki w Multikinie - "Tomek i przyjaciele: Nadzwyczajne lokomotywki"

  "Tomek i przyjaciele: Nadzwyczajne lokomotywki" - zupełnie nowe przygody najsłynniejszej ciuchci świata już w Multikinie!

  Czczu-czczu-czczu! Słyszycie? To niebieska lokomotywka Tomek wraz z przyjaciółmi i najnowszymi przygodami zbliża się do Multikina! Zabierzcie się z nimi w podróż pełną wspaniałych przeżyć.

   

   

  Jeden z ulubionych bohaterów dziecięcego kina, ciuchcia Tomek, powraca do Multikina na weekendowe Poranki. Najmłodsi widzowie wraz z rodzicami mogą śledzić jego nowe ekscytujące i pouczające przygody już od 22 kwietnia w każdą sobotę i niedzielę o godz. 10:30 i 12:00. Zaprezentujemy wówczas najnowszą serię animacji o Tomku, "Tomek
  i przyjaciele: Niezwykłe lokomotywki". 

   

  Mamy dla Was bezpłatne wejściówki! Szczegółów szukajcie na Fb Pozytywki.

   

  Seanse:

  22.04, sobota -     godz. 10.30 i 12.00

  23.04, niedziela - godz. 10.30.12.00

   

  Pokazom w pierwszy weekend wyświetlania filmu, czyli 22 i 23 kwietnia, towarzyszyć będą wyjątkowe atrakcje. Każde dziecko otrzyma unikalną przypinkę z Tomkiem, będzie też konkurs, w którym maluchy będą mogły wygrać ulubioną lokomotywkę. Poza tym mali konstruktorzy przed pokazami zbudują swój własny tor i będą mogły pobawić się ciuchciami ufundowanymi przez firmę Mattel - producenta zabawek z serii "Tomek i przyjaciele".

   

  O filmie:

   

  Wszystko zaczyna się od przybycia nowej, niezwykłej ciuchci. Czy rzeczywiście szybki
  i nowoczesny Hugo ma zastąpić wszystkich? Na wszelki wypadek pozostałe lokomotywy postanawiają nie okazywać mu życzliwości. Czy Hugo zdoła przekonać do siebie Tomka
  i jego przyjaciół? I co zrobią przestraszone lokomotywy, gdy zobaczą pociąg widmo? 

   

  Każdy z pojazdów stanie przed nowym wyzwaniem: Piotruś wyruszy na polowanie na trolle, Szyper odbędzie szaloną wyprawę w poszukiwaniu syreny, Hugo zapragnie podbić niebo, a Judy i Jerome okażą się nie zastąpieni!

   

  O Porankach w Multikinie:

   

  Weekendowe Poranki w Multikinie to pokazy bajek adresowane do dzieci powyżej 2. roku życia. Są one doskonałą formą spędzania wolnego czasu dla najmłodszych widzów. Dzieci mają możliwość obejrzenia swoich ulubionych bohaterów na wielkim ekranie oraz dodatkowo w wybranych kinach skorzystać z licznych atrakcji. 

   

  "Poranki" i oferta dla Przedszkoli

  W tygodniu, od poniedziałku do piątku, istnieje możliwość zorganizowana pokazów dla grup przedszkolnych w ramach projektu "Moja Pierwsza Wizyta w Kinie" (minimalna grupa to 15 dzieci). Szczegóły: https://multikino.pl/pl/informacje/szkoly/moja-pierwsza-wizyta-w-kinie