Podany adres email jest błędny
Pole wymagane

Nie masz konta? Zarejestruj się za darmo!

  • Parking
  • Płatność kartą
  • WC
  • Pod dachem
Gdzie: Zabrze
Gdańska 18
Kiedy: od 03-09-2016 12:00
do 25-09-2016 13:30
Wiek: Maluch
Przedszkolak
Uczeń podstawówki
Cena: od 12,00
do 15,00 zł/osoba
Kategoria: Kina, teatry i opery
Tel:32 791 14 10
E-mail:zabrze@multikino.pl

Poranki w Multikinie: Tomek i przyjaciele - Dzień Diesli

 

Data: 03.09.2016 

Godzina: 12:00 

Trwa do: 25.09.2016 

Godzina: 12:00

 

Wsiąść do pociągu… nie byle jakiego! Wszystkie dzieciaki zapraszamy na kontynuacje wyjątkowej podróży z lokomotywką Tomkiem i jego przyjaciółmi. Wesoła gromada zadba o to, by każdy z najmłodszych widzów był zadowolony z niezwykłej przejażdżki. W każdy weekend września o godz. 12:00 najmłodsze dzieci będą mogły obejrzeć jeden z najpopularniejszych filmów o przygodach Tomka, czyli "Dzień Diesli".

 

Weekendowe Poranki w Multikinie to pokazy bajek adresowane do dzieci powyżej 2. roku życia. Są one doskonałą formą spędzania wolnego czasu dla najmłodszych widzów. Dzieci mają możliwość obejrzenia swoich ulubionych bohaterów na wielkim ekranie oraz dodatkowo w wybranych kinach skorzystać z licznych atrakcji.

 

OPIS FILMU:

"Tomek i Przyjaciele: Dzień Diesli" 
Dzisiaj odbędzie się Festiwal Latawców. Zadaniem Tomka jest odebranie z portu pucharu dla zwycięzcy festiwalu. Po odbiorze przesyłki lokomotywa rusza w drogę. Na wzgórzu zauważa, że wnuki Grubego Zawiadowcy - Stefcio Szyneczka i Brydzia Szyneczka, puszczają na polu latawiec. Nagle zaczyna wiać silny wiatr, a latawiec ucieka... Tomek przez cały dzień próbuje go złapać. W końcu prosi o pomoc Edka, Piotrusia, Emilkę i Karola. Wszystkie lokomotywy szukają go po całej wyspie, a latawiec ostatecznie ląduje na jednym z semaforów. Tomek zabiera rodzeństwo na festiwal, a ich latawiec go wygrywa.

  • Bilety w cenie 12,00 zł / 13,50 zł / 15,00 zł (w zależności od regionu) można nabyć we wszystkich kasach biletowych kin sieci Multikino i Silver Screen Łódź oraz online.

"Poranki" i oferta dla Przedszkoli:

W tygodniu, od poniedziałku do piątku, istnieje możliwość zorganizowana pokazów dla grup przedszkolnych w ramach projektu "Moja Pierwsza Wizyta w Kinie" (minimalna grupa to 15 dzieci). Szczegóły: https://multikino.pl/pl/informacje/szkoly/moja-pierwsza-wizyta-w-kinie

 

Darmowe wejściówki:

Jak zwykle, dzięki uprzejmości zabrzańskiego Multikina, mamy dla was dwie podwójne wejściówki na każdy seans!

 

Co zrobić, aby je zgarnąć? Wystarczy skomentować ten post na naszym facebook'u i wybrać odpowiednią dla siebie datę seansu!

 

Kto pierwszy, ten lepszy! Zwycięzców poinformujemy wiadomością zwrotną.