Podany adres email jest błędny
Pole wymagane

Nie masz konta? Zarejestruj się za darmo!

  • Parking
  • Płatność kartą
  • WC
  • Pod dachem
  • Udogodnienia dla niepełnosprawnych
  • Jedzenie / picie
  • Wi-fi
Gdzie: Zabrze
Gdańska 18
Kiedy: od 26-06-2016 10:15
do 26-06-2016 11:30
Wiek: Przedszkolak
Uczeń podstawówki
Nastolatek
Cena: od 12,00
do 15,00 zł/osoba
Kategoria: Kina, teatry i opery
Tel:32 791 14 10
E-mail:zabrze@multikino.pl

Poranki w Multikinie - Nils Paluszek / 26.06

Najpiękniejsze adaptacje kultowych książek dla dzieci - w każdy czerwcowy weekend w Multikinie! Dzieci z Bullerbyn, Madika z Czerwcowego Wzgórza i Nils Paluszek - pod znakiem ich niesamowitych przygód będą w czerwcu mijać weekendowe Poranki w Multikinie.

 

To niezwykła okazja, by przed ekranem usiadły dwa a nawet trzy pokolenia miłośników twórczości szwedzkiej pisarki - okazuje się bowiem, że kino na podstawie jej książek po prostu się nie starzeje!

 

Sieć Multikino we współpracy z Festiwalem Filmowym Kino Dzieci, SPInka Film Studio oraz Wydawnictwem Zakamarki przez cały czerwiec będzie prezentować polskiej widowni najpiękniejsze ekranizacje książek Astrid Lindgren. Lindgren to nie tylko jedna z najwybitniejszych pisarek literatury dziecięcej - w większości prezentowanych filmów sama odpowiadała też za scenariusz, co widać w niezwykłe czułej, humorystycznej, wypełnionej magią i mądrością wizji dzieciństwa, jaką oglądamy w filmowych wersjach jej opowieści.

Prezentowane w przeglądzie filmy trafiły do polskich kin po rekonstrukcji cyfrowej, w związku z tym możemy je podziwiać w najlepszej jakości obrazu i dźwięku. Wszystkie filmy zostaną zaprezentowane w wersji oryginalnej z polskim lektorem. W repertuarze "Dzieci z Bullerbyn", "Nowe przygody dzieci z Bullerbyn" (w reżyserii samego Lasse Hallströma!), "Madika z Czerwcowego Wzgórza" oraz "Nils Paluszek".

 

Opis filmu:

Pięcioletni Bertil nudzi się, gdy jego rodzice są w pracy. Pewnego dnia poznaje Nilsa Paluszka, skrzata, który potrzebuje pomocy w walce z wielkimi szczurami. Bertil za sprawą magii zostaje zmniejszony do rozmiarów Nilsa. Z tej perspektywy świat wygląda zupełnie inaczej i nie ma już mowy o nudzie.

 

UWAGA!

mamy dla Was 2 podwójne zaproszenia na każdy seans z cyklu Poranki w Multikinie! Chcecie skorzystać? Wybierzcie interesujący Was film i napiszcie do nas na biuro@pozytywka.com. W tytule wiadomości wpiszcie "Poranki z Pozytywką", a w treści:

  • imię i nazwisko,
  • tytuł filmu,
  • datę seansu.

Kto pierwszy, ten lepszy! Zwycięzców niezwłocznie poinformujemy o wygranej :)

 

 

"Poranki" i oferta dla Przedszkoli:

W tygodniu, od poniedziałku do piątku, istnieje możliwość zorganizowana Poranków dla grup przedszkolnych (minimalna grupa to 20 dzieci).