Podany adres email jest błędny
Pole wymagane

Nie masz konta? Zarejestruj się za darmo!

  Gdzie: Zabrze
  Gdańska 18
  Kiedy: od 29-05-2016 12:00
  do 29-05-2016 13:00
  Wiek: Wszyscy
  Cena: 12,00 zł/osoba
  Kategoria: Kina, teatry i opery
  Tel:32 791 14 10
  E-mail:zabrze@multikino.pl

  Poranki w Multikinie - Nela Mała Reporterka / 29 maja

  Od 7 maja br., filmy Neli Małej Reporterki będzie można oglądać na wielkim ekranie w ramach projektu Poranki w Multikinie. Przygody Neli z najbardziej egzotycznych zakątków świata będą wyświetlane w wybranych kinach sieci Multikino w soboty i niedziele o godzinie 12:00!

   

   

  Przetrwała kilka dni w tajskiej dżungli, na wyspie Jawa wspinała się na wulkan, opiekowała się tygrysami w schronisku dla dzikich kotów, a w Boliwii przejechała przez największą na Ziemi pustynię solną. Nela Mała Reporterka - podróżniczka, autorka książek dla dzieci i najmłodsza reporterka na świecie.

  Nela ma zaledwie 10-lat, jednak liczbą jej przygód i wypraw, można obdzielić kilka dorosłych osób. Ta mała podróżniczka zwiedziła przeszło 20 krajów, wśród nich: Tajlandię, Wietnam, Chile, Dominikanę, Etiopię, Zanzibar, Kenię czy Japonię. Swoje przygody opisała w książkach wydanych nakładem Burda Książki National Geographic Poland. Do tej pory, na rynku pojawiło się już pięć pozycji: "10 niesamowitych przygód Neli", "Nela na 3 kontynentach, podróże w nieznane", "Nela i tajemnice świata",  "Nela na tropie przygód" oraz najnowsza "Śladami Neli. Przez dżunglę, morza i oceany". Czwarta książka Neli, pt. "Nela i tajemnice świata" zdobyła Bestseller Empiku 2015 w kategorii "Literatura dla dzieci".

   

  Podczas swoich wypraw Nela nagrywa również reportaże, w których opowiada o kulturze, przyrodzie i zwierzętach z całego świata. To właśnie specjalnie wybrane odcinki programu pod tytułem "Nela Mała Reporterka" będzie można po raz pierwszy obejrzeć na dużym ekranie. Od 7 maja do 5 czerwca, w każdą sobotę i niedzielę o godz. 12:00, mali widzowie będą mogli oglądać przygody Neli w sieci kin Multikino.

   

  Opis filmu:

  Przemierzając świat Nela Mała Reporterka kieruje się w najbardziej egzotyczne krańce świata. W tajskiej dżungli uczy się sztuki przetrwania w lesie tropikalnym oraz dowiaduje się jak przy użyciu lin bezpiecznie zejść z wodospadu. Podczas wyprawy do Boliwii postanawia zmierzyć się z niezwykle niebezpieczną przeprawą przez rzekę. Nocą obserwuje żółtookie kajmany stojące na brzegu, a płynąc po  Amazonce wypatruje różowych delfinów.

   

  Kiedy: 29 maja godz. 12.00

  Cena: 12 zł

  Bilety można nabyć w kasie Multikina (wkrótce również online).

   

  UWAGA!

  mamy dla Was 2 podwójne zaproszenia na każdy seans z cyklu Poranki w Multikinie! Chcecie skorzystać? Wybierzcie interesujący Was film i napiszcie do nas na biuro@pozytywka.com. W tytule wiadomości wpiszcie "Poranki z Pozytywką", a w treści:

  • imię i nazwisko,
  • tytuł filmu,
  • datę seansu.

  Kto pierwszy, ten lepszy! Zwycięzców niezwłocznie poinformujemy o wygranej :)

   

  "Poranki" i oferta dla Przedszkoli:

  W tygodniu, od poniedziałku do piątku, istnieje możliwość zorganizowana Poranków dla grup przedszkolnych (minimalna grupa to 20 dzieci).