Podany adres email jest błędny
Pole wymagane

Nie masz konta? Zarejestruj się za darmo!

  Gdzie: Zabrze
  Gdańska
  Kiedy: od 11-11-2017 10:30
  do 12-11-2017 12:00
  Wiek: Przedszkolak
  Uczeń podstawówki
  Cena: 13,90 zł/osoba
  Kategoria: Kina, teatry i opery
  Tel:32 791 14 00
  E-mail:zabrze@multikino.pl

  Poranki w Multikinie

  Najpopularniejsza ciuchcia świata powraca. Przed Tomkiem przygoda życia! 'Wyprawa poza wyspę Sodor' gwarantuje ekscytującą fabułę pełną zwrotów akcji i tradycyjnie przynosi wiele wpadających w ucho melodii. W historii opartej na popularnej serii książkowej pojawi się wiele nowych, emocjonujących wątków.

   

  W najnowszym filmie o przygodach Tomka czekają go perypetie, jakich jeszcze wspólnie nie doświadczyliśmy - zew przygody powiedzie go poza wyspę, na której spędził całe dotychczasowe życie. Czego tam nie będzie!  

   

   


   

   

   

   

   

   

   

   

  Robi wszystko za dwóch i pomoże ci w każdej sytuacji! Kto to taki? Oczywiście - strażak Sam! Już od 4 listopada w każdy weekend o 12:00 zapraszamy na film 'Strażak Sam: Uwaga, kosmici!' - kinową odsłonę przygód najsłynniejszego strażaka Świata.

  Strażak Sam to bohater znany dobrym kilku pokoleniom dzieci w całej Europie. Dzielny Sam w animowanym brytyjskim serialu gasił pożary, ratował z opresji koty na drzewie i pomagał mieszkańcom Pontypandy w Walii, gdzie mieszkał wraz ze swoją rodziną, wydostawać się z najróżniejszych tarapatów. Teraz Sam zawędrował na wielki ekran Multikina, gdzie będziemy go mogli obejrzeć w pierwszym dostępnym w Polsce filmie pełnometrażowym (aczkolwiek, ze względu małych na odbiorców, trwającym 60 minut). Fabuła opiera się na brawurowym pomyśle: w Pontypandy zjawia się pewien celebryta znany z telewizyjnego show, w którym prowadzi program o… kosmitach. Łatwo się domyślić, że wizyta takiego gościa w małym miasteczku może okazać się nie lada sensacją, zaś dla Strażaka Sama - kosmicznym wyzwaniem.

   

   

   

   

   

   

   

   

  Mamy dla Was bezpłatne wejściówki! Szczegółów szukajcie na Fb Pozytywki.

   

   

  Seanse:

  • Tomek i Przyjaciele: sobota 11 listopada i niedziela 12 listopada godz. 10.30
  • Strażak Sam: sobota 11 listopada i niedziela 12 listopada godz. 12.00