Podany adres email jest błędny
Pole wymagane

Nie masz konta? Zarejestruj się za darmo!

  Gdzie: Zabrze
  Gdańska 18
  Kiedy: od 24-06-2017 10:30
  do 25-06-2017 12:00
  Wiek: Maluch
  Przedszkolak
  Uczeń podstawówki
  Cena: 13,90 zł/osoba
  Kategoria: Kina, teatry i opery
  Tel:32 791 14 00
  E-mail:zabrze@multikino.pl

  Poranki w Multikinie

  Mamy dla Was bezpłatne wejściówki! Szczegółów szukajcie na Fb Pozytywki.

   

  Tym razem w programie 2 bajki: 'Kacperiada'  i 'Tomek i przyjaciele: Niezwykłe lokomotywki'.

   

  Seanse:

  • 'Tomek i przyjaciele: Niezwykłe lokomotywki:

  Sobota, 24 czerwca, godz. 10.30

  Niedziela, 25 czerwca, godz. 10.30

   

  • 'Kacperiada' :

  Sobota, 24 czerwca, godz. 12.00

  Niedziela, 25 czerwca, godz. 12.00

   

  ​​Kacperiada' to animowany serial dla całej rodziny, do którego inspirację stanowiły  książki dla dzieci autorstwa Grzegorza Kasdepke. Premierowe odcinki 'Kacperiady' emitowane były w 2016 roku na antenie CANAL+ FAMILY. Serial miał swoją festiwalową premierę 17 września 2016 roku podczas 3. Festiwalu Filmowego Kino Dzieci.

   
  'Kacperiada' to współczesna, obyczajowa, pełna absurdalnego humoru, animowana komedia familijna. Każdy odcinek w ciepły i zabawny sposób porusza ważne tematy, zostawiając widza z pozytywnym przekazem. Głównymi bohaterami są Kacper i Ada, którzy wspólnie poszukują odpowiedzi na nurtujące ich pytania dotyczące przyjaźni, szczerości, lojalności; uczą się jak radzić sobie z emocjami, np. z zazdrością, rozczarowaniem i próbują zrozumieć bardzo dziwny, a zarazem fascynujący świat dorosłych.
   
  Głosów serialowym postaciom użyczyli Matylda Damięcka, Marcin Hycnar, Monika Pikuła, Agnieszka Mrozińska, Dominika Sell, Katarzyna Kwiatkowska, Anna Sztejner, Grzegorz Pawlak, Jarosław Domin, Tomasz Grochoczyński. 
   
  Producent: Human Ark
  Dystrybucja: Stowarzyszenie Nowe Horyzonty
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   

  ​​'Tomek i przyjaciele: Niezwykłe lokomotywki'

  Wszystko zaczyna się od przybycia nowej, niezwykłej ciuchci. Czy rzeczywiście szybki i nowoczesny Hugo ma zastąpić wszystkich? Na wszelki wypadek pozostałe lokomotywy postanawiają nie okazywać mu życzliwości. Czy Hugo zdoła przekonać do siebie Tomka i jego przyjaciół? I co zrobią przestraszone lokomotywy, gdy zobaczą pociąg widmo?

  Każdy z pojazdów stanie przed nowym wyzwaniem: Piotruś wyruszy na polowanie na trolle, Szyper odbędzie szaloną wyprawę w poszukiwaniu syreny, Hugo zapragnie podbić niebo, a Judy i Jerome okażą się nie zastąpieni!