Podany adres email jest błędny
Pole wymagane

Nie masz konta? Zarejestruj się za darmo!

  Gdzie: Zabrze
  Gdańska 10
  Kiedy: od 03-12-2016 10:30
  do 04-12-2016 12:00
  Wiek: Maluch
  Przedszkolak
  Uczeń podstawówki
  Cena: od 12,00
  do 15,00 zł/osoba
  Kategoria: Kina, teatry i opery
  Tel:32 791 14 10
  E-mail:zabrze@multikino.pl

  Poranki w Multikinie

  UWAGA: aktualne godziny seansów znajdziecie pod opisami Poranków, nie na plakatach.

  Proszę wsiadać, drzwi zamykać! Jeśli macie ochotę na wspaniałą filmową podróż z najsłynniejszą ciuchcią świata, nie ma czasu do stracenia! Uwaga, na życzenie widzów przedłużamy emisję Tomka o kolejny weekend!

  To już tradycja, że Multikino we współpracy z firmą Mattel zaprasza najmłodszych widzów na jesienną premierę kolejnego filmu z cyklu "Tomek i przyjaciele". Nie inaczej jest w tym roku. W najbliższy weekend zapraszamy najmłodszych widzów z rodzicami na Poranki o 10:30, podczas których zaprezentujemy najnowszy film o przygodach ulubionej ciuchci kilkulatków na całym świecie: "Tomek i przyjaciele: Wielki wyścig".

  Weekendowe Poranki w Multikinie to pokazy bajek adresowane do dzieci powyżej 2. roku życia. Są one doskonałą formą spędzania wolnego czasu dla najmłodszych widzów. Dzieci mają możliwość obejrzenia swoich ulubionych bohaterów na wielkim ekranie oraz dodatkowo w wybranych kinach skorzystać z licznych atrakcji.

   

  Seanse: 

  • sobota 03.12 godz. 10.30
  • niedziela 04.12 godz. 10.30

  Już od 11 listopada podczas weekendowych Poranków w Multikinie wyjątkowa propozycja dla młodych widzów,  filmowa wersja kultowej szwedzkiej serii książek,  "Biuro detektywistyczne Lassego i Mai. Stella Nostra".  Pełne humoru i zaskakujących zwrotów akcji przygody dwójki małoletnich detektywów na tropie tajemnicy diamentu z fantastycznym polskim dubbingiem. W polskiej wersji językowej  w rolach szefowych mafii:  Agnieszka Dygant i Małgorzata Kożuchowska.

  W małym cichym szwedzkim miasteczku Valleby trwają gorączkowe przygotowania do ślubu dwojga młodych właścicieli miejscowej kawiarni: Dina Paniniego i Sary Bernard. Młodzi detektywi Lasse (Antoni Scardina) i Maja (Amelia Natkaniec) pomagają przyjaciołom w przygotowaniach do uroczystości. Kiedy jednak do Valleby przybywają krewni pary młodej, Panini ze strony Dina i Biscotti ze strony Sary - okazuje się, że należą do zwalczających się nawzajem sycylijskich rodzin mafijnych. Na czele obu z nich stoją dwie prawdziwe matki chrzestne: ostra jak peperoni Bresaola (Agnieszka Dygant) i zabójczo słodka Clara (Małgorzata Kożuchowska). Ślub Dina i Sary zawisa na włosku. Sytuacja robi się tym bardziej gorąca, że z sejfu ginie drogocenny klejnot jednej z rodzin - diament Stella Nostra. Czy Lassemu i Mai uda się zapobiec wojnie mafii w spokojnym dotąd Valleby i doprowadzić do ślubu Sary i Dina?

  "Biuro detektywistyczne Lassego i Mai" to bestsellerowa seria książek duetu Martina Widmarka (tekst) i Heleny Willis (ilustracje) wydawana w Polsce przez poznańskie wydawnictwo "Zakamarki". Seria opowiada przygody Lassego i Mai, którzy żyją w małym miasteczku Valleby i prowadząc swoje biuro detektywistyczne pomagają komisarzowi policji rozwiązywać rozmaite zagadki.

  Film "Biuro detektywistyczne Lassego i Mai. Stella Nostra"  jest  laureatem Złotego Żuka (nagroda przyznawana corocznie przez Szwedzki Instytut Filmowy za wybitne osiągnięcia w dziedzinie filmu) i filmem konkursowym na Festiwalu Kino Dzieci. Honorowy patronat nad polską premierą filmu objęła Ambasada Szwecji.

  Film zagości na ekranach polskich kin w ramach najnowszego projektu  Stowarzyszenie Nowe Horyzonty "Kino Dzieci Prezentuje".

   

  Seanse:

  • sobota 03.12 godz. 12.00
  • niedziela 04.12 godz. 12.00