Podany adres email jest błędny
Pole wymagane

Nie masz konta? Zarejestruj się za darmo!

 • Parking
 • Parking dla rowerów
 • Płatność kartą
 • WC
 • Pod dachem
 • Jedzenie / picie
Gdzie: Zabrze
Gdańska 18
Kiedy: od 22-10-2016 10:30
do 23-10-2016 12:00
Wiek: Przedszkolak
Uczeń podstawówki
Cena: od 12,00
do 15,00 zł/osoba
Kategoria: Kina, teatry i opery
Tel:32 791 14 10
E-mail:zabrze@multikino.pl

Poranki w Multikinie

 

 

 • Kacper i Emma
  Data: 22.10.2016
  Godzina: 10:30
 • Tomek i Przyjaciele
  Data: 23.10.2016
  Godzina: 10:30 oraz 12:00

Zapraszamy na pierwszą część przygód niezwykłego duetu: Kacper i Emma to dwoje przedszkolaków, którzy w towarzystwie swoich ulubionych pluszaków przezywają niesamowite przygody, każdego dnia ucząc się czegoś nowego o otaczającym świecie.

 

"Kacper i Emma - najlepsi przyjaciele" są ekranizacją bestsellerowej w Norwegii książki autorstwa Tor Åge Bringsværd i Anne G. Holt. Przygody dwójki przedszkolaków przeplatane piosenkami i animowanymi fragmentami to opowieść o przyjaźni, ale i o trudnościach związanych z nowymi sytuacjami w życiu pięciolatków, takimi jak pierwszy dzień w przedszkolu czy poznawanie nowych koleżanek i kolegów. Emma niedługo będzie świętować swoje piąte urodziny. Jest przekonana o tym, że to już najwyższy czas, by mogła dostać od mamy wymarzonego psa. Kacper właśnie przeprowadził się z rodziną do nowego domu i pełen obaw czeka na początek nauki w przedszkolu. Pierwszą osobą, którą tam poznaje, jest właśnie Emma - to dzięki niej ten dzień nie będzie dla niego taki trudny i okaże się początkiem wielkiej przyjaźni. Kacper i Emma oraz ich pluszowi towarzysze - Leo i Pani Królik - spędzają ze sobą każdą wolną chwilę. Dzięki wspólnym przygodom dowiadują się, czym jest przyjaźń i co to znaczy liczyć na pomoc najlepszego przyjaciela.

 

Kacper i Emma - najlepsi przyjaciele
Norwegia 2013, 74 min, (aktorski/animacja)
reżyseria: Arne Lindtner Næss

 

Proszę wsiadać, drzwi zamykać! Jeśli macie ochotę na wspaniałą filmową podróż z najsłynniejszą ciuchcią świata, nie ma czasu do stracenia! Uwaga, Tomek i przyjaciele wracają do Multikina z nowym filmem.

 

To już tradycja, że Multikino we współpracy z firmą Mattel zaprasza najmłodszych widzów na jesienną premierę kolejnego filmu z cyklu "Tomek i przyjaciele". Nie inaczej jest w tym roku. Począwszy od niedzieli, 23 października, w trzy kolejne weekendy o godz. 10:30 i 12:00 zapraszamy najmłodszych widzów z rodzicami na Poranki, podczas których zaprezentujemy najnowszy film o przygodach ulubionej ciuchci kilkulatków na całym świecie: "Tomek i przyjaciele: Wielki wyścig". Weekendowe Poranki w Multikinie to pokazy bajek adresowane do dzieci powyżej 2. roku życia. Są one doskonałą formą spędzania wolnego czasu dla najmłodszych widzów. Dzieci mają możliwość obejrzenia swoich ulubionych bohaterów na wielkim ekranie oraz dodatkowo w wybranych kinach skorzystać z licznych atrakcji.

 

UWAGA:

 • Mamy do rozdania podwójne wejściówki na każdy z trzech seansów! Chcecie je zgarnąć? Odwiedźcie naszego facebooka!