Podany adres email jest błędny
Pole wymagane

Nie masz konta? Zarejestruj się za darmo!

 • Parking
 • Parking dla rowerów
 • Płatność kartą
 • WC
 • Pod dachem
 • Jedzenie / picie
Gdzie: Zabrze
Gdańska 18
Kiedy: od 29-10-2016 10:30
do 30-10-2016 12:00
Wiek: Przedszkolak
Uczeń podstawówki
Cena: od 12,00
do 15,00 zł/osoba
Kategoria: Kina, teatry i opery
Tel:32 791 14 10
E-mail:zabrze@multikino.pl

Poranki: Tomek i przyjaciele: Wielki Wyścig

 

Data: 23.10.2016   Trwa do: 06.11.2016

 

Proszę wsiadać, drzwi zamykać! Jeśli macie ochotę na wspaniałą filmową podróż z najsłynniejszą ciuchcią świata, nie ma czasu do stracenia! Uwaga, Tomek i przyjaciele wracają do Multikina z nowym filmem.

 

To już tradycja, że Multikino we współpracy z firmą Mattel zaprasza najmłodszych widzów na jesienną premierę kolejnego filmu z cyklu "Tomek i przyjaciele". Nie inaczej jest w tym roku. Począwszy od niedzieli, 23 października, w trzy kolejne weekendy o godz. 10:30 i 12:00 zapraszamy najmłodszych widzów z rodzicami na Poranki, podczas których zaprezentujemy najnowszy film o przygodach ulubionej ciuchci kilkulatków na całym świecie: "Tomek i przyjaciele: Wielki wyścig". Weekendowe Poranki w Multikinie to pokazy bajek adresowane do dzieci powyżej 2. roku życia. Są one doskonałą formą spędzania wolnego czasu dla najmłodszych widzów. Dzieci mają możliwość obejrzenia swoich ulubionych bohaterów na wielkim ekranie oraz dodatkowo w wybranych kinach skorzystać z licznych atrakcji.

 

 • Opis filmu:
  Tomek chce pojechać na Wielki Pokaz Kolejowy, ale duże lokomotywy się z niego śmieją. Mówią, że nie jest dość duży, lub szybki, lub silny, by konkurować z lokomotywami z całego świata. Ale Tomek jest zdeterminowany. Najpierw chce zmienić kształt na opływowy, ale Gruby Zawiadowca postanawia przebudować Gabrysia. Potem Tomek chce się pomalować, by wyglądać jak piękna i kolorowa Ashima z Indii, ale ten plan też się nie udaje. Dopiero gdy Tomek zrozumie, że musi być sobą i wygląda na to, że pojedzie na Pokaz, na przeszkodzie staje mu podły plan złego Dizla...
 • UWAGA:
  Mamy do rozdania podwójne wejściówki na każdy seans! Chcecie je zgarnąć? Odwiedźcie naszego facebooka!