Podany adres email jest błędny
Pole wymagane

Nie masz konta? Zarejestruj się za darmo!

  Gdzie: Zabrze
  Gdańska
  Kiedy: od 04-11-2017 12:00
  do 05-11-2017 12:00
  Wiek: Maluch
  Przedszkolak
  Cena: 13,90 zł/osoba
  Kategoria: Kina, teatry i opery
  Tel:32 791 14 00
  E-mail:zabrze@multikino.pl

  Poranki - Strażak Sam: Uwaga, kosmici!

  Robi wszystko za dwóch i pomoże ci w każdej sytuacji! Kto to taki? Oczywiście - strażak Sam! Już od 4 listopada w każdy weekend o 12:00 zapraszamy na film 'Strażak Sam: Uwaga, kosmici!' - kinową odsłonę przygód najsłynniejszego strażaka Świata.

   

  Mamy dla Was bezpłatne wejściówki! Szczegółów szukajcie na Fb Pozytywki.

   

   

  Strażak Sam to bohater znany dobrym kilku pokoleniom dzieci w całej Europie. Dzielny Sam w animowanym brytyjskim serialu gasił pożary, ratował z opresji koty na drzewie 
  i pomagał mieszkańcom Pontypandy w Walii, gdzie mieszkał wraz ze swoją rodziną, wydostawać się z najróżniejszych tarapatów. Teraz Sam zawędrował na wielki ekran Multikina, gdzie będziemy go mogli obejrzeć w pierwszym dostępnym w Polsce filmie pełnometrażowym (aczkolwiek, ze względu małych na odbiorców, trwającym 60 minut). Fabuła opiera się na brawurowym pomyśle: w Pontypandy zjawia się pewien celebryta znany z telewizyjnego show, w którym prowadzi program o… kosmitach. Łatwo się domyślić, że wizyta takiego gościa w małym miasteczku może okazać się nie lada sensacją, zaś dla Strażaka Sama - kosmicznym wyzwaniem.

   

  Seanse:

  04 i 05 listopada, godz. 12.00