Podany adres email jest błędny
Pole wymagane

Nie masz konta? Zarejestruj się za darmo!

  • Parking
  • Płatność kartą
  • WC
  • Pod dachem
  • Jedzenie / picie
Gdzie: Zabrze
Gdańska 18
Kiedy: od 08-10-2016 10:30
do 09-10-2016 11:45
Wiek: Przedszkolak
Uczeń podstawówki
Cena: od 12,00
do 15,00 zł/osoba
Kategoria: Kina, teatry i opery
Tel:32 791 14 10
E-mail:zabrze@multikino.pl

Poranki: Kacper i Emma - najlepsi przyjaciele

 

Data: 08.10.2016

Godzina: 10:30

Trwa do: 09.10.2016

Godzina: 10:30

 

Zapraszamy na pierwszą część przygód niezwykłego duetu: Kacper i Emma to dwoje przedszkolaków, którzy w towarzystwie swoich ulubionych pluszaków przezywają niesamowite przygody, każdego dnia ucząc się czegoś nowego o otaczającym świecie.

 

"Kacper i Emma - najlepsi przyjaciele" są ekranizacją bestsellerowej w Norwegii książki autorstwa Tor Åge Bringsværd i Anne G. Holt. Przygody dwójki przedszkolaków przeplatane piosenkami i animowanymi fragmentami to opowieść o przyjaźni, ale i o trudnościach związanych z nowymi sytuacjami w życiu pięciolatków, takimi jak pierwszy dzień w przedszkolu czy poznawanie nowych koleżanek i kolegów.

 

Emma niedługo będzie świętować swoje piąte urodziny. Jest przekonana o tym, że to już najwyższy czas, by mogła dostać od mamy wymarzonego psa. Kacper właśnie przeprowadził się z rodziną do nowego domu i pełen obaw czeka na początek nauki w przedszkolu. Pierwszą osobą, którą tam poznaje, jest właśnie Emma - to dzięki niej ten dzień nie będzie dla niego taki trudny i okaże się początkiem wielkiej przyjaźni. Kacper i Emma oraz ich pluszowi towarzysze - Leo i Pani Królik - spędzają ze sobą każdą wolną chwilę. Dzięki wspólnym przygodom dowiadują się, czym jest przyjaźń i co to znaczy liczyć na pomoc najlepszego przyjaciela.

 

Kacper i Emma - najlepsi przyjaciele
Norwegia 2013, 74 min, (aktorski/animacja)
reżyseria: Arne Lindtner Næss

 

  • Uwaga!
    Mamy do rozdania podwójne wejściówki na każdy seans. Chcecie je zgarnąć? Odwiedźcie naszego facebooka!