Podany adres email jest błędny
Pole wymagane

Nie masz konta? Zarejestruj się za darmo!

  Miejsce: Stowarzyszenie Wielka Flota Zjednoczonych Sił
  Gdzie: Zabrze
  Dworcowa 9/16
  Kiedy: od 22-01-2018 15:40
  do 18-03-2018 19:30
  Cena: darmowe
  Kategoria: Non-profit
  Tel:+48 881-643-769 / +48 609-582-27
  E-mail:wielkaflotazabrze@gmail.com

  Pomóż Flocie Rozwinąć Skrzydła

   

   

   Siema! Tutaj Ruda i Beniol! Prowadzimy wspólnie w Zabrzu stowarzyszenie działające na rzecz dzieciaków i młodzieży o dumnej nazwie 'Wielka Flota Zjednoczonych Sił'.

   Prowadzimy placówkę wsparcia dziennego i podejmujemy wiele inicjatyw na rzecz lokalnej społeczności. Ostatnio zostaliśmy zaproszeni (tak, tak, sami nigdy byśmy nie wpadli na tak szalony pomysł) do udziału w teleturnieju The Wall i niestety nie wygraliśmy naszych marzeń...
   Odpowiadaliśmy świetnie, walczyliśmy dzielnie - ale ściana podstępnie nas pokonała! Po emisji programu zgłosiło się do nas wiele osób dodających otuchy, dopingujących nam i wyrażających chęć wsparcia! Wtedy ktoś wpadł na pomysł zrzutki. Jako, że i tak nie mamy nic do stracenia - prosimy! Pomóż rozwinąć skrzydła floty!
   Chcemy wyremontować i wyposażyć pomieszczenie w którym powstanie pracownia rękodzieła! Chcielibyśmy odnowić i uszczelnić drewniane okna we wszystkich pomieszczeniach placówki, odnowić drewniany parkiet, wyposażyć kuchnię (meble, sprzęt AGD), odświeżyć i pomalować ściany na korytarzu przed wejściem do lokalu i w kuchni.
   Dodatkowo dokupić nowe instrumenty muzyczne oraz sprzęt alpinistyczny aby poszerzyć i urozmaicić ofertę zajęć oferowanych przez naszą świetlicę. A jeśli cokolwiek zostanie - przeznaczyć na wycieczki z naszymi dzieciakami! :) 

  Włącz się do naszej akcji :)

   

  LINK https://zrzutka.pl/flota  || https://zrzutka.pl/flota || https://zrzutka.pl/flota || https://zrzutka.pl/flota