Podany adres email jest błędny
Pole wymagane

Nie masz konta? Zarejestruj się za darmo!

  Gdzie: Warszawa
  Chałubińskiego 8
  Kiedy: od 06-10-2017 08:00
  do 08-10-2017 22:00
  Cena: do uzgodnienia
  Kategoria: Wyprawy i odkrycia
  Tel:22 536 70 53
  E-mail:polskazobaczwiecej@pot.gov.pl

  Polska zobacz więcej - weekend za pół ceny

  Trzecia edycja Akcji 'Polska zobacz więcej - weekend za pół ceny' organizowana przez Polską Organizację Turystyczną odbędzie się w dniach 6 - 8 października 2017 r.

   


   

  Główne założenia akcji:

  Założeniem Akcji 'Polska zobacz więcej - Weekend za pół ceny' jest stworzenie banku ofert produktów i usług turystycznych w atrakcyjnych, obniżonych cenach, które będą oferowane w dniach 6 - 8 października 2017 r. na terenie całego kraju.

   

   

  'Polska zobacz więcej - weekend za pół ceny' to wykorzystanie sprawdzonej formuły weekendowych akcji zniżkowych organizowanych przez polskie miasta i regiony i przeniesienie jej na poziom krajowy. Pierwszą inicjatywą wykorzystującą pomysł weekendowych obniżek do promocji turystycznej była akcja 'Poznań za pół ceny', która jest organizowana corocznie od 2008 roku przez Poznańską Lokalną Organizację Turystyczną.

  Akcja Polskiej Organizacji Turystycznej ma na celu prezentację ogólnopolskiej oferty turystycznej i zachęcenia rodaków do korzystania z atrakcji i usług turystycznych na terenie całego kraju, również poza głównym sezonem wakacyjnym.

   

  Lista wszystkich obiektów dostępna jest na naszej stronie internetowej