Podany adres email jest błędny
Pole wymagane

Nie masz konta? Zarejestruj się za darmo!

  Miejsce: Teatr im. Wojciecha Bogusławskiego
  Gdzie: Kalisz
  pl. Bogusławskiego 1
  Kiedy: od 05-07-2017 10:00
  do 19-07-2017 16:00
  Wiek: Nastolatek
  Cena: 40,00 zł/osoba
  Kategoria: Inne
  Tel:62 760 53 14
  E-mail:ewelina.knajdek-marcinkowska@teatr.kalisz.pl

  Pólkolonie letnie w Teatrze

  Lato w Teatrze dla kaliskiej młodzieży.

   

  Trwa rekrutacja uczestników na półkolonie 'Puls miasta' w ramach programu Lato w Teatrze. Podczas zajęć uczestnicy wraz z prowadzącymi będą szukali wspólnego mianownika dla przeszłości i teraźniejszości Kalisza.

   

  Zajęcia podczas 'Pulsu miasta' składać się będą z dwóch etapów - badawczego i artystycznego. Podczas pierwszego etapu, uczestnicy będą wydobywać z przeszłości zapomnianą, dźwiękową historię miasta. Dzięki pracy z mapami, archiwalnymi zdjęciami, a także dzięki spotkaniom z mieszkańcami, uczestnicy odkryją puls Kalisza. W drugim etapie, młodzież będzie przygotowywać pokaz finałowy w trzech grupach funkcyjnych: teatralno-choreograficznej, scenograficzno-kostiumowej i dziennikarsko-animacyjnej. Na zakończenie półkolonii dwukrotnie zaprezentujemy efekty wspólnej pracy na scenie Teatru. 

   

   

  Chcecie wziąć udział w półkoloniach 'Puls miasta'? W zgłoszeniu rozwińcie myśl:

  'Moje miasto jest dla mnie …'

   

  Zgłoszenia, zawierające dane kontaktowe do osoby zgłaszającej się oraz do rodzica lub prawnego opiekuna, przesyłajcie na adres: ewelina.knajdek-marcinkowska@teatr.kalisz.pl lub przynoście osobiście do Teatru im. Wojciecha Bogusławskiego w Kaliszu. Czekamy do 18 czerwca. Z autorami najciekawszych odpowiedzi skontaktujemy się do 25 czerwca. Liczba uczestników ograniczona (25 osób). 

   

  Półkolonie 'Puls miasta' odbędą się 5-19 lipca 2017 r. Zajęcia będą odbywać się od poniedziałku do piątku (10.00-16.00) oraz w soboty (10.00-14.00). Dla uczestników codziennie będzie zapewniony obiad w Bufecie Teatralnym. Do udziału zapraszamy młodzież w wieku 13-18 lat z Kalisza i okolic. 

  Całkowita opłata za udział w półkoloniach to 40 zł. W przypadku trudnej sytuacji finansowej, istnieje możliwość refundacji kosztów, na podstawie wniosku złożonego przez rodzica lub prawnego opiekuna.

   

  Partnerami projektu Puls miasta jest Stowarzyszenie Multi.Art oraz Galeria Sztuki im. Jana Tarasina w Kaliszu. Lato w teatrze realizowane przez Instytut Teatralny im. Zbigniewa Raszewskiego ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego.