Podany adres email jest błędny
Pole wymagane

Nie masz konta? Zarejestruj się za darmo!

  Miejsce: Kopalnia Soli Bochnia
  Gdzie: Bochnia
  ul. Campi 15
  Kiedy: od 01-07-2019 07:30
  do 30-08-2019 16:00
  Wiek: Przedszkolak
  Uczeń podstawówki
  Cena: od 350,00
  do 400,00 zł/osoba
  Kategoria: Gry
  Tel:14 692 67 52, 14 692 67 54
  E-mail:biuro@kopalnia-bochnia.pl

  Półkolonia pełna przygód

  Niecodzienne miejsce,  unikatowy mikroklimat, atrakcyjny program i gwarancja zawsze odpowiedniej pogody to recepta na udane wakacje.

   

   

   

  Przygotowany program łączy wartości edukacyjne z beztroską zabawą, z dala od komputera.

  Każdego dnia na uczestników Półkolonii z Kopalnią Soli Bochnia czekać będzie mnóstwo atrakcji i niespodzianek. W programie gry terenowe, zagadki, quizy, podziemna przeprawa łodzią, warsztaty kreatywne, spotkania z gośćmi specjalnymi, oraz duża dawka aktywności. Będziemy korzystać z podziemnego boiska, placu zabaw, podziemnej dyskoteki a przy tym wszystkim będziemy się doskonale bawić.

   

  W tym roku każdy wakacyjny turnus Półkolonii to inna 'tajemnicza misja' do wykonania.

  • 1-5 lipca 2019 r. 'MŁODY ARCHEOLOG'

  Pierwszy turnus to zabawa w Archeologów. Na początek lekcja archeologiczna z najprawdziwszym ARCHEOLOGIEM a potem podróż do przeszłości tajemniczym wehikułem gdzie na uczestników Półkolonii czekać będzie prehistoryczny świat Dinozaurów.

  • 8-12 lipca 2019 r. 'W 5 DNI DOOKOŁA ŚWIATA'

  Drugi turnus to niezwykła podróż w 5 dni dookoła świata. Każdy z uczestników będzie miał szansę zostać podróżnikiem i poznać kulturę innych krajów. Gośćmi specjalnymi na tym turnusie będą aktorzy Teatrzyku 'Latający Kapelusz', którzy wystawią interaktywny spektakl pt. 'Przygody Robinsona'.

  • 15-19 lipca 2019 r. 'POSUKIWACZE TAJEMNICZEGO HALITU'

  Trzeci turnus to przygoda w podziemnym świecie czarów i magii. Harry Potter przeniesie uczestników do zaczarowanego świata Hogwartu, aby zdradzić swoje magiczne sztuczki i odszukać tajemniczy halit. Mnóstwo radości z pewnością dostarczą zaplanowane na ten tydzień WARSZTATY CYRKOWE. 

   

   

  • 22-26 lipca 2019 r. 'WEHIKUŁ CZASU W PODZIEMNEJ GALAKTYCE'

  Na czwartym turnusie do wykonania będzie misja iście kosmiczna. Tajemnicza rakieta zabierze uczestników do podziemnej galaktyki, aby pomóc 'Ufoludkowi Solikowi' wrócić do domu. Tylko od Półkolonistów zależeć będzie czy powrót 'Ufoludka Solika'do jego galaktyki zakończy się sukcesem! 

  • 29 lipca - 2 sierpnia 2019 r. 'AKADEMIA PROFESORA EINSTEINA'

  Piąty turnus to wizyta w Akademii Profesora Einsteina. Uczestnicy turnusu skonstruują podziemny świat Minecrafta i wezmą udział w warsztatach z robotyki, które poprowadzą specjalni goście z Centrum Kreatywnej Technologii KreaTech.

  • 5-9 sierpnia 2019 r. - 'AKADEMIA PANA KLEKSA'

  Szósty turnus to nauka w Akademii Pana Kleksa. W programie warsztaty wykonywania łapaczy snów. Nie lada gratką będą też odlotowe doświadczenia chemiczne, które przeprowadzi Zespół ChemicAl World.

   

  • 19-23 sierpnia 2019 r. - 'DETEKTYWI NA TROPIE BIAŁEGO ZŁOTA'

  Podczas siódmego turnusu każdy z uczestników będzie miał szansę zostać detektywem. W wakacyjnej akademii detektywistycznej do rozwiązanie nie lada zagadka. Zaginęło białe złoto!  Trzeba je odszukać. 

  • 26-30 sierpnia 2019 r. - 'SUPERBOHATEROWIE SOLNYCH PODZIEMI'

  Ostatni ósmy turnus to fantastyczna podróż do Krainy Bajkolandii i spotkanie z super bohaterami. W programie odkrywanie świata Minionków i wizyta w podwodnym świecie Spongeboba. W bajkową podróż uczestników turnusu zabiorą aktorzy teatru Galana wystawiając spektakl pt. 'Przez Bajki w Świat'. 

   

   

  Posiadamy duże doświadczenie w organizowaniu wypoczynku dzieci i młodzieży. Zapewniamy opiekę wykwalifikowanej kadry, oryginalny scenariusz zajęć, pyszne posiłki i zdrowy mikroklimat.

   

  W ramach oferty zapewniamy:

  • opiekę wykwalifikowanej kadry w godzinach od 7.30 do 16.00, 

  • wyżywienie - uczestnicy w ramach półkolonii mają zapewniony obiad (zupa + II danie). Po stronie rodziców pozostaje zapewnienie drugiego śniadania,

  • wszelkie materiały potrzemne do zajęć,

  • ubezpieczenie NNW,

  • wypoczynek zgłoszony do Kuratorium Oświaty w Krakowie,

  • rodzice i opiekunowie mogą skorzystać z dużego bezpłatnego parkingu na czas odwożenia i odbierania uczestników Półkolonii. 

  Z oferty mogą korzystać dzieci w wieku od 5 do 12 roku życia. 

  • Liczba miejsc na każdym turnusie jest ograniczona, zapisy ruszają 6 maja 2019 r. Potwierdzeniem rezerwacji jest wpłata 100% ceny i dostarczenie wypełnionej karty kwalifikacyjnej.

  <<< Dokumenty do pobrania dostępne są w zakładce po lewej stronie 'Dokumenty' <<<