Podany adres email jest błędny
Pole wymagane

Nie masz konta? Zarejestruj się za darmo!

  • Parking
  • Parking dla rowerów
  • Płatność kartą
  • WC
  • Pod dachem
  • Wi-fi
Miejsce: BECEK Bytomskie Centrum Kultury
Gdzie: Bytom
Plac Karin Stanek 1, Akwarium
Kiedy: od 12-03-2016 14:00
do 12-03-2016 17:00
Wiek: Przedszkolak
Uczeń podstawówki
Cena: 15,00 zł/osoba
Kategoria: Sztuka i kreatywność
Tel:032/ 389 31 09
E-mail:sekretariat@becek.pl

"Pisanki filcowanki" - warsztaty plastyczne (późniejsza godzina)

Kolorowe jajka i wełniane baranki to najpopularniejsze akcenty tworzące wielkanocny wystrój. Spróbujemy połączyć te dwa elementy. Udekorujemy jajka wełną, którą da nam baranek. Nasze Pisanki Filcowanki będą niezwykle oryginalne, kolorowe a przede wszystkim trwałe. Powstanie pamiątka, która będzie ozdabiać nasze domy przez wiele lat. Będzie pachnąco, ciepło, trochę mokro, filcując, porozmawiamy sobie o owcach i o wełnie i będziemy się świetnie bawić.

 

 

Prowadząca: Julia Krzyśków, która od bardzo dawna prowadzi bardzo różne warsztaty dla dzieci i młodzieży, założycielka PRACOWNI FRELKA. Jest nauczycielką, projektantką, miłośniczką psów i zapaloną rowerzystką. Każda praca jest dla niej twórcza a szczególnie praca z dziećmi.

 

Klub Zielonej Żyrafy

 

 Cykl warsztatów artystycznych dla dzieci (4-7 lat)  z rodzicami. Klub Zielonej Żyrafy promuje twórczą edukację. Wspólne działania rodziców i dzieci podczas  warsztatów, pozwalają na lepsze wzajemne poznanie się, a także na odkrywanie drzemiących w nich talentów i pasji. Zajęcia w Klubie Zielonej Żyrafy są  propozycją  na niebanalne spędzenie sobotniego przedpołudnia w miłej i twórczej atmosferze. To wspólna, rodzinna, kreatywna zabawa. Zajęcia  prowadzone są pod okiem wykwalifikowanych artystów, instruktorów i pedagogów. W programie warsztatów: zajęcia interdyscyplinarne, plastyczne,  muzyczne, taneczne, teatralne.