Podany adres email jest błędny
Pole wymagane

Nie masz konta? Zarejestruj się za darmo!

  Miejsce: Wrocławski Teatr Lalek
  Gdzie: Wrocław
  pl.Teatralny 4
  Kiedy: od 12-10-2017 10:00
  do 15-10-2017 11:00
  Wiek: Uczeń podstawówki
  Nastolatek
  Cena: od 20,00
  do 25,00 zł/osoba
  Kategoria: Kina, teatry i opery
  Tel:71 335 49 10, 71 335 49 11
  E-mail:widownia@teatrlalek.wroclaw.pl

  Piekło-niebo

  PIEKŁO - NIEBO w reżyserii Jakuba Krofty to baśniowe widowisko, którego akcja rozgrywa się między ziemią, niebem i piekłem. 

  Główna bohaterka, mama siedmioletniego Tadzia - miłośnikom muzyki klubowej znana jako DJ DAJE RADĘ - trafia do nieba. Szybko jednak uznaje, że jej czas na ziemi jeszcze się nie skończył i że za wszelką cenę musi wrócić na ziemię do swojego synka. W trakcie ucieczki z zaświatów poznaje diabła, który chciałby zostać człowiekiem, archanioła, który kiedyś był człowiekiem, oraz własnego tatę, który jest tylko połową człowieka. 
  Tę trochę wesołą, a trochę smutną historię opowiada nam Tadzio, który po odejściu mamy schował się w szafie i nie chce z niej wyjść. Wraz z nim przeżywamy stratę i próbujemy się z nią pogodzić.

  PIEKŁO - NIEBO to spektakl o miłości i przemianach, które musimy akceptować, żeby żyć pełnią życia. A jednocześnie o kobiecej sile, buncie, niezgodzie na to, co przynosi nam los. I o tym, że matki zawsze DAJĄ RADĘ.

   

  WARSZTATY DO SPEKTAKLU

  PIEKŁO - NIEBO - warsztaty do spektaklu

  Warsztaty kontekstowe dla dzieci od 7. roku życia i ich opiekunów - widzów przedstawienia PIEKŁO - NIEBO.

  Uwaga: Warsztaty do PIEKŁO - NIEBO odbywaja sie po spektaklu. Liczba miejsc jest ograniczona. Osoby i grupy chętne do wzięcia udziału w zajęciach proszone są o kontakt z Biurem Organizacji Widowni w celu rezerwacji biletów.
   

  Drodzy Rodzice i Opiekunowie,
  W kilku momentach spektaklu 'Piekło - Niebo' pojawiają się dynamiczne projekcje multimedialne i głośna muzyka.
  Bardzo prosimy wziąć to pod uwagę kupując bilet dla dziecka, które wcześniej nie było w teatrze lub jest wyjątkowo wrażliwe na wizualne i dźwiękowe bodźce. Dziękujemy!