Podany adres email jest błędny
Pole wymagane

Nie masz konta? Zarejestruj się za darmo!

  Miejsce: BECEK Bytomskie Centrum Kultury
  Gdzie: Bytom
  Plac Karin Stanek 1, Harcówka
  Kiedy: od 16-02-2016 10:00
  do 18-02-2016 12:00
  Wiek: Uczeń podstawówki
  Cena: 25,00 zł/osoba
  Kategoria: Sztuka i kreatywność
  Tel:32 389 31 09 w. 101
  E-mail:info@becek.pl

  Papierowe miasto moich snów - warsztaty plastyczne

   

  Warsztaty plastyczne z odezwą: "Przyjdź, zaprojektuj, zbuduj familok swoich marzeń i wprowadź do niego lokatorów. Papier, farby i klej naszym orężem. Stwórzmy mikroskopijny Śląsk na miarę naszych marzeń. Pochwal się światu jaki dobry z Ciebie budowniczy."

   

  Prowadzenie: Anna Kałuszka - Absolwentka Instytutu Sztuki Uniwersytetu Śląskiego w Cieszynie. Prowadzi Pracownie, która powstała z pragnienia urzeczywistnienia jej wyobraźni. 

  To właśnie w Pracowni działa wielowymiarowo: od lepienia w glinie, przez budowanie i rysowanie komiksowych historii z grupą Nylon Beuthen, aż po dziecięcy świat Pociecha Pociechy. 

   

  godzina: 10.00-12.00,

  wiek uczestników: 6-10 lat,

  cena biletu: 25 zł,

  miejsce: Harcówka.

   

  Cena biletów obejmują wszystkie spotkania w ramach jednego bloku warsztatowego. Program dostosowany jest do wieku uczestników.

   

   

   

  Warsztaty odbywają się w ramach XVI Zimowej Feriady Artystycznej - cyklu interdyscyplinarnych warsztatów dla dzieci i młodzieży, podczas których będzie można rozwinąć swoje talenty muzyczne, plastyczne, aktorskie poznać nowych kolegów i koleżanki z bytomskich szkół, a wszystko pod okiem charyzmatycznych prowadzących. Czekamy na osoby w wieku od 4 do 20 lat, zajęcia przygotowane są dla różnych grup wiekowych.