Podany adres email jest błędny
Pole wymagane

Nie masz konta? Zarejestruj się za darmo!

  Miejsce: Galeria Łomianki
  Gdzie: Łomianki
  Brukowa 25
  Kiedy: od 29-09-2018 11:00
  do 29-09-2018 18:00
  Cena: darmowe
  Kategoria: Zajęcia sportowe
  Tel:(22) 209 86 51
  E-mail:biuro@galerialomianki.pl

  Otwarty Warsztat Rowerowy

  Zbliża się koniec sezonu rowerowego. Jeśli w przyszłym roku planujesz wymianę sprzętu, szkoda aby stary rower przez całą zimę zajmował miejsce w Twoim garażu, piwnicy czy na balkonie. To doskonała okazja, aby wspomóc tych, którzy nie mogą pozwolić sobie na własne 'dwa kolka'. Z myślą o nich Galeria Łomianki wraz ze Stowarzyszeniem Mierz Wysoko organizuje wyjątkową akcję budowania rowerów dla potrzebujących dzieci i młodzieży. Zbiórka sprzętu już 29 września.

   

   

  Stowarzyszenie Mierz Wysoko wspiera młodych ludzi z Warszawskiej Pragi Północ w wykorzystywaniu ich potencjału i rozwijaniu swoich możliwości. W klubowej piwnicy przy ulicy Brzeskiej prowadzi mini warsztat rowerowy, gdzie dzieci mogą uczyć się majsterkowania, naprawiania rowerów a co niektórzy nawet próbują skręcać swoje własne pojazdy.

   

  29 września w Galerii Łomianki odbędzie się druga już edycja wyjątkowej akcji pod hasłem Otwarty Warsztat Rowerowy. W ramach wydarzenia przeprowadzona zostanie zbiórka rowerów, a także wszelkiego rodzaju części, akcesoriów i narzędzi rowerowych na potrzeby działalności Stowarzyszenia.

  W zamian za okazane dzieciakom serce, Stowarzyszenie Mierz Wysoko poprowadzi tego dnia na terenie Galerii Łomianki mobilny serwis rowerowy, z którego będzie można skorzystać nieodpłatnie. To idealna okazja do wykonania posezonowego przeglądu pojazdu, dokonania drobnych napraw typu - ustawienia hamulców, przerzutek, smarowania łańcucha czy załatania dętki.

   

  Podczas akcji trwającej w godzinach 11.00 - 18.00 zbierane będą:

  • rowery - nowe i używane
  • części rowerowe, ramy, koła
  • akcesoria rowerowe - kaski, światełka, zapięcia itp. (podarujemy je dzieciom wraz z rowerem, aby dbały o swoje bezpieczeństwo)
  • narzędzia rowerowe

   

  Galeria Łomianki znajduje się tuż przy Kampinoskim Parku Narodowym. Można tu znaleźć kilkadziesiąt modowych butików popularnych, cenionych marek, punkty usługowe i hipermarket Auchan. To nie tylko doskonałe miejsce na kameralne zakupy blisko natury, ale także przestrzeń do odpoczynku, pracy i bezpiecznej rodzinnej zabawy. Galeria Łomianki tętni lokalnym życiem, zapewniając wszystkim odwiedzającym niezliczone atrakcje - wydarzenia rozrywkowe, kulturalne, kulinarne, hobbystyczne czy edukacyjne.

  Galeria Łomianki mieści się przy ul. Brukowej 25 w podwarszawskich Łomiankach i jest czynna od poniedziałku do soboty w  godzinach 9:00 - 21:00, natomiast w niedziele od 9:30 do 20.00.