Podany adres email jest błędny
Pole wymagane

Nie masz konta? Zarejestruj się za darmo!

  • WC
  • Na zewnątrz
Gdzie: Ruda Śląska
Piotra Niedurnego 69
Kiedy: od 02-07-2016 11:00
do 02-07-2016 13:00
Wiek: Wszyscy
Cena: darmowe
Kategoria: Sztuka i kreatywność
Tel:32 2486240, 32 2442952
E-mail:sekretariat@mckrudasl.pl

Ogród Śniadaniowy

Ogród Śniadaniowy w  MCK już od 18 czerwca!

O tym, że ogród Miejskiego Centrum Kultury jest idealnym miejscem na spokojne, rodzinne , sobotnie śniadanie, mieszkańcy Rudy Śląskiej mogli przekonać się już w zeszłym roku. Pierwsza edycja tej imprezy spotkała się z dużym zainteresowaniem rudzian, którzy, całymi rodzinami, spędzali letnie sobotnie przedpołudnia korzystając z atrakcji przygotowanych przez MCK. 
Nie inaczej będzie w tym roku -  już od 18 czerwca rusza tegoroczny cykl popularnych śniadaniowych spotkań, organizowanych przez Miejskie Centrum Kultury im. Henryka Bisty, Rudzkie Stowarzyszenie Inicjatyw Niebanalnych In-nI oraz Druid Pub, we współpracy z wieloma innymi podmiotami i wolontariuszami.

 

 

W programie wiele nowości: gry planszowe i spotkania z fantastyką, kącik czytania bajek, ceramika i garncarstwo, pokazy rycerskie, atrakcje dla fanów motoryzacji, warsztaty dla dzieci - sypanie kredą, artystyczna kuchnia, chlapanie farbą na płótnach, zajęcia aktorsko - kuglarskie, gry i zabawy " z dawnego śląskiego placu", kiermasz i wymiana książek, zumba i taniec w kręgu, kurs pierwszej pomocy, spotkania z policjantami na temat bezpiecznych wakacji i ruchu drogowego. Nie zabraknie także "hitów" ubiegłego lata - uwielbianego przez dzieci malowania na folii, fitnessu pod chmurką, quizów językowych i konkursów przygotowanych przez Szkołę Języków Obcych English Best, warsztatów rękodzieła czy pysznego menu śniadaniowego przygotowanego przez Pub Druid. Na pyszne śniadanie doprawione atrakcjami artystycznymi i rekreacyjnymi, organizatorzy zapraszają w każda sobotę, w godzinach 11.00 - 13.00, począwszy od 18 czerwca do ostatniej soboty lipca.

 

 

2 LIPCA W PROGRAMIE:

  • Zumba
  • Bezpieczne wakacje - porady funkcjonariuszy policji
  • Gry i zabawy na dawnym śląskim placu (prowadzenie Andrzej Godoj, Muzeum Miejskie im.   Maksymiliana Chroboka w Rudzie Śląskiej)
  • Kocyk z bajkami
  • Kącik gier planszowych
  • Warsztaty plastyczne i teatralne dla dzieci
  • Zabawy językowe ze Szkołą Języków Obcych English Best