Podany adres email jest błędny
Pole wymagane

Nie masz konta? Zarejestruj się za darmo!

  Miejsce: Miejskie Centrum Kultury im. Henryka Bisty w Rudzie Śląskiej
  Gdzie: Ruda Śląska
  Piotra Niedurnego 69
  Kiedy: od 07-07-2018 11:00
  do 28-07-2018 13:00
  Cena: darmowe
  Kategoria: Gry
  Tel:32 2486240, 32 2442952
  E-mail:sekretariat@mckrudasl.pl

  Ogród śniadaniowy

  O tym, że ogród Miejskiego Centrum Kultury jest idealnym miejscem na spokojne, rodzinne, sobotnie śniadanie, mieszkańcy Rudy Śląskiej mogli przekonać się już trzykrotnie. Poprzednie edycje tej imprezy spotkały się z dużym zainteresowaniem rudzian, którzy, całymi rodzinami, spędzali letnie sobotnie przedpołudnia korzystając z niespodzianek przygotowanych przez MCK.

   

   

  Nie inaczej będzie tego lata -  już 7 lipca rusza tegoroczny cykl popularnych śniadaniowych spotkań, organizowanych przez Miejskie Centrum Kultury im. Henryka Bisty, Rudzkie Stowarzyszenie Inicjatyw Niebanalnych In-nI oraz Druid Pub, we współpracy z licznymi podmiotami i wolontariuszami. A w programie - między innymi: nordic walking, kreatywna przestrzeń dla dzieci Pikabu, animacje przygotowane przez 'Baśniogród' i Szkołę Języków Obcych English Best, warsztaty tworzenia biżuterii, profilaktyka zdrowotna, porady kosmetyczne, gry i zabawy z dawnego śląskiego placu, terapia manualna Bowena.

   

  Na pyszne śniadanie doprawione atrakcjami artystycznymi i rekreacyjnymi, organizatorzy zapraszają w każdą sobotę lipca, w godzinach 11.00 - 13.00. Wstęp wolny!