Podany adres email jest błędny
Pole wymagane

Nie masz konta? Zarejestruj się za darmo!

  Miejsce: Teatr Śląski im. Stanisława Wyspiańskiego w Katowicach
  Gdzie: Katowice
  Teatralna 2
  Kiedy: od 19-03-2018 10:00
  do 19-03-2018 12:00
  Cena: darmowe
  Kategoria: Muzea, zamki i pałace
  Tel:+48 32 258 72 51
  E-mail:teatrslaski@teatrslaski.art.pl

  Ogród pełen bajek

  W przyjemnym letnim ogrodzie swoją bajkową podróż rozpoczyna pewna zwyczajna rodzina. W ich codzienność wkroczą postacie z najlepszych opowieści klasyków, m.in. Ignacego Krasickiego, Aleksandra Fredry czy Jeana de la Fontaine`a. Spektakl 'Ogród pełen bajek' z wpadającymi w ucho piosenkami to opowieść o takich fundamentalnych wartościach jak przyjaźń, odwaga, umiejętność życia w zgodzie z innymi i rozwaga.

   

  Foto: Teatr Śląski

   

  Edukacyjne przedstawienie udało się przygotować w teatrze w ramach projektu profilaktycznego Straży Miejskiej 'Z bajką bezpieczniej'. Przywołane bajki stają się przede wszystkim pretekstem do rozmowy o bezpieczeństwie najmłodszych, o tym, jak zachowywać się w nowych dla dzieci sytuacjach i jak trafnie odróżniać prawdę od fałszu, by nie dać się oszukać. W realizacji tego edukacyjnego projektu teatr wspiera Miasto Katowice.

   

  Spektakl adresowany jest dla dzieci z przedszkoli oraz uczniów klas I-III szkół podstawowych

   

  Projekt jest objęty mecenatem Miasta Katowice oraz dofinasowany ze Środków Rezerwy Celowej Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji w ramach Rządowego Programu Ograniczania Przestępczości i Aspołecznych Zachowań 'Razem Bezpieczniej'.

   

  19 marca, Scena w Malarni:

  • godz. 10.00
  • godz. 12.00