Podany adres email jest błędny
Pole wymagane

Nie masz konta? Zarejestruj się za darmo!

  Miejsce: Teatr Śląski im. Stanisława Wyspiańskiego w Katowicach
  Gdzie: Katowice
  Teatralna 2a
  Kiedy: od 06-03-2017 10:00
  do 06-03-2017 12:00
  Wiek: Przedszkolak
  Uczeń podstawówki
  Cena: darmowe
  Kategoria: Sztuka i kreatywność
  Tel:48 32 258 72 51
  E-mail:teatrslaski@teatrslaski.art.pl

  "Ogród pełen bajek"

  W przyjemnym letnim ogrodzie swoją bajkową podróż rozpoczyna pewna zwyczajna rodzina. W ich codzienność wkroczą postacie z najlepszych opowieści klasyków, m.in. Ignacego Krasickiego, Aleksandra Fredry czy Jeana de la Fontaine`a. Spektakl "Ogród pełen bajek" z wpadającymi w ucho piosenkami to opowieść o takich fundamentalnych wartościach jak przyjaźń, odwaga, umiejętność życia w zgodzie z innymi i rozwaga.

   

  Edukacyjne przedstawienie udało się przygotować w teatrze w ramach projektu profilaktycznego Straży Miejskiej "Z bajką bezpieczniej". Przywołane bajki stają się przede wszystkim pretekstem do rozmowy o bezpieczeństwie najmłodszych, o tym, jak zachowywać się w nowych dla dzieci sytuacjach i jak trafnie odróżniać prawdę od fałszu, by nie dać się oszukać. W realizacji tego edukacyjnego projektu teatr wspiera Miasto Katowice.

   

  Spektakl adresowany jest dla dzieci z przedszkoli oraz uczniów klas I-III szkół podstawowych

   

  Projekt jest objęty mecenatem Miasta Katowice oraz dofinansowany ze Środków Rezerwy Celowej Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji w ramach Rządowego Programu Ograniczania Przestępczości i Aspołecznych Zachowań "Razem Bezpieczniej".

   

   

  "Ogród pełen bajek"

  • 6.03.2017 godz. 10.00
  • 6.03.2017 godz. 12.00