Podany adres email jest błędny
Pole wymagane

Nie masz konta? Zarejestruj się za darmo!

  Miejsce: Galeria Łomianki
  Gdzie: Łomianki
  Brukowa 25
  Kiedy: od 06-04-2019 10:00
  do 06-04-2019 18:00
  Cena: darmowe
  Kategoria: Inne
  Tel:(22) 209 86 51
  E-mail:biuro@altereko.pl

  Odpakowani - ekologiczne zakupy

  Podobno jesteśmy sumą naszych wyborów. Czy aby na pewno tylko my sami ponosimy konsekwencje swoich decyzji? Kondycja Ziemi jest również zależna od naszych codziennych wyborów… a prawie każdemu z nas zdarza się podejmować te, niezbyt jej służące. Dobra wiadomość jest taka, że pozytywne nawyki możesz wypracować łatwiej niż Ci się wydaje! Wydarzenie 'Odpakowani - ekologiczne zakupy w Galerii Łomianki', które odbędzie się 6 kwietnia, to doskonała okazja by zacząć żyć zdrowo i odpowiedzialnie!

   

   

  Podczas wydarzenia 'Odpakowani', organizowanego w Galerii Łomianki przez Fundację alter eko, dowiecie się jak żyć jeszcze bardziej ekologicznie i zdrowo oraz w jaki sposób ograniczyć produkowane przez siebie odpady do minimum. Nie zabraknie ciekawych warsztatów, konkursów i możliwości zaopatrzenia się w 'bezodpadowe niezbędniki'! Szykuje się moc eko-atrakcji, a wśród nich:

  • strefa wystawców ekologicznych zero waste, czyli kiermasz produktów, które pomagają redukować odpady w domu, pracy, podczas podróży ( butelki wielorazowego użytku, woskowijki, wielorazowe płatki kosmetyczne i pieluchy, kosmetyki i chemia domowa w pojemnikach do ponownego napełniania;
  • kącik z warsztatami i konkursami dla dzieci, a wśród nich między innymi warsztaty upcyklingowe;
  • zbiórka elektroodpadów - zepsutego sprzętu elektronicznego i elektrycznego - w formie wymiany sprzętu na ekologiczne podarunki;
  • strefa warsztatów ekologicznych dla dorosłych - warsztaty i konkursy dedykowane dorosłym;
  • spotkania z ekspertami - kącik porad na temat możliwości redukcji wytwarzania odpadów;
  • krawiecka kawiarenka naprawcza - punkt napraw tekstyliów i szycia na maszynach;
  • i wiele więcej - szczegóły wkrótce!

  Zapraszamy Wystawców z zakresu ekologii, zero waste, recyklingu, rzemiosła, upcyklingu: wydarzenie odbędzie się 6 kwietnia w godz. 10.00 -18.00 w Galerii Łomianki (ul. Brukowa 25, Łomianki). Serdecznie zapraszamy. Wstęp wolny!