Podany adres email jest błędny
Pole wymagane

Nie masz konta? Zarejestruj się za darmo!

  Miejsce: Teatr Małego Widza
  Gdzie: Warszawa
  SCEK, ul. Jezuicka 4
  Kiedy: od 16-06-2018 10:30
  do 16-06-2018 17:50
  Wiek: Maluch
  Cena: 45,00 zł/osoba
  Kategoria: Muzea, zamki i pałace
  Tel:512 622 215
  E-mail:bilety@teatrmalegowidza.pl

  Ocean Snów

  Pierwszy baby bal w Teatrze Małego Widza - podwodna premiera koncertu dla rodziców z maluszkami w wieku od 8. do 18. miesięcy.

   

   

  OCEAN SNÓW to interaktywny koncert dla rodzin i najnajmłodszych dzieci. W sobotę 16 czerwca artystki koncertu zabiorą nas głęboko na dno oceanu, gdzie w przytulnej i bezpiecznej przestrzeni będzie można poznać niezwykłe sny morskich stworzeń, posłuchać chlupotu wody i bąbelkowego bulgotania, usłyszeć pieśni koników morskich i syren, albo wirować w tańcu z ławicą maleńkich rybek. Czeka nas pełna emocji przygoda muzyczno-taneczna, najlepszy podwodny bal, jaki możemy sobie tylko wyobrazić. Zapraszamy na pokazy premierowe koncertu o godzinie 10:30, 12:00, 15:30 oraz 17:00

   

   

  Sny... Nie da się ich tak po prostu dotknąć, nie można ich złapać, dogonić, zatrzymać. Są ulotne, nieuchwytne, są na chwilę. Zagubione w czasie i nieskończone. Najpiękniejsze sny śnią się na dnie oceanu. Wystarczy zanurzyć się na chwilę, aby oczami wyobraźni zobaczyć mieszkańców podwodnego świata, dotknąć delikatnego piasku, spotkać wesołego pana kraba, pogalopować ze zwariowanym konikiem morskim, zatańczyć z panią ośmiornicą i powygłupiać się z ławicą ryb. 'Ocean snów' to przepiękna, miękka i ciepła przestrzeń do wspólnej zabawy rodziców z niemowlętami. Stworzona z myślą o maluszkach od 8 do 18 miesiąca życia. Przestrzeń niezwykle doznaniowa, pełna różnorodnych bodźców, na które wspaniale reagują dzieci właśnie w tym wieku, bodźców, które dotykają i rozwijają wszystkie zmysły. 'Ocean snów' to nieziemski koncert z muzyką graną na żywo, którą skomponowały i wykonywać będą na zmianę zjawiskowe meduzy: Basia Derlak oraz Iza Lamik. W oceanie snów pomogą nam się zanurzyć przepiękne syreny: Dagmara Bąk i Małgorzata Kowalska. Słyszeliście kiedyś, jak śpiewają syreny? Widzieliście kiedyś meduzy grające na harfie? Nie? To płyńcie z nami.

   

  • Pomysł i reżyseria: Agnieszka Czekierda
  • Muzyka na żywo: Basia Derlak / Iza Lamik
  • Występują: Dagmara Bąk / Małgorzata Kowalska
  • Scenografia: Zespół Teatru Małego Widza
  • Reżyseria światła: Michał Foltak
  • Adresaci spektaklu: maluszki w wieku 8 - 18 miesięcy
  • Czas trwania: 50 minut

   

  Termin:

  16 czerwca godz. 10:30, 12:00, 15:30 oraz 17:00

   

  Rezerwacja biletów: 

  tel. 512 622 215

  bilety@teatrmalegowidza.pl

   

  Sprzedaż biletów online: 

  http://teatrmalegowidza.pl/pl/repertuar