Podany adres email jest błędny
Pole wymagane

Nie masz konta? Zarejestruj się za darmo!

  Miejsce: Teatr im. Wojciecha Bogusławskiego
  Gdzie: Kalisz
  pl. Bogusławskiego 1
  Kiedy: od 19-09-2017 09:00
  do 23-09-2017 14:00
  Wiek: Maluch
  Przedszkolak
  Cena: 17,50 zł/osoba
  Kategoria: Kina, teatry i opery
  Tel:62 760 53 14
  E-mail:kasa@teatr.kalisz.pl

  NIEBOskłon

  Pochylmy się nad niebem i zanurkujmy w chmurach! Wyruszmy wspólnie w podróż do powietrznego świata, w którym każdy poczuje się lekko i bezpiecznie. Odkryjcie razem z nami to, co znajduje się po drugiej stronie tęczy, poczujcie dotyk słońca, pogłaszczcie mięciutkiego cumulusa,  posłuchajcie jak dźwięczy delikatny deszczyk. To najbardziej zachmurzone przedstawienie dostarczy wszystkim wiele radości i niespodzianek. Wspólne odkrywanie tajemnicy podniebnej podróży, to świetna okazja na spędzenie pięknego i kreatywnego czasu wspólnie z dzieckiem.

  Przedstawienie 'NIEBOskłon' powstało specjalnie z myślą o najnajmłodszych widzach teatralnych, czyli dzieciach w wieku od kilku miesięcy do trzech lat i jest nie tylko dostosowane do ich możliwości percepcyjnych, ale również pragnie stymulować ich wyobraźnię, rozwijać kreatywność i pobudzać do działania.

  'NIEBOskłon' to spektakl realizowany przez pasjonatów i twórców niezwykle wrażliwych na tak małych odbiorców. Autorzy spektaklu, specjalizujący się w twórczości dla dzieci do 3 roku życia, chcą sprostać ich wymaganiom i potrzebom oraz wierzą, że teatr dla niemowląt to fascynujący obszar sztuki współczesnej i prawdziwe wyzwanie artystyczne.

   

  Niebosklon,fot.Marta Ankiersztejn

   

  Kilka słów do najnajowych opiekunów, czyli co należy wiedzieć przychodząc na spektakl:

  - spektakl odbywa się w kameralnej, przytulnej, bezpiecznej przestrzeni,
  - przed wejściem w przestrzeń spektaklu należy zdjąć buty (można przynieść ze sobą kapcie, czyli przytulne obuwie zamienne)
  - prosimy, aby w trakcie przedstawienia nie spożywać pokarmów i napojów,
  - prosimy o nierobienie zdjęć podczas spektaklu,
  - prosimy o niehamowanie naturalnych reakcji dzieci (płacz, śmiech, słowa, gaworzenie są dla nas wyrazem emocji i bardzo zależy nam na tym, by dzieci mogły wyrażać je w sposób swobodny),
  - jeżeli dziecko poczuje dyskomfort podczas przedstawienia, można swobodnie z nim wyjść i wrócić po chwili.