Podany adres email jest błędny
Pole wymagane

Nie masz konta? Zarejestruj się za darmo!

  Gdzie: Zawiercie
  Piastowska 1
  Kiedy: od 02-04-2016 11:00
  do 02-04-2016 13:00
  Wiek: Przedszkolak
  Uczeń podstawówki
  Nastolatek
  Cena: 15,00 zł/osoba
  Kategoria: Koncerty i widowiska
  Tel:32 672 28 82
  E-mail:sekretariat@mok.pl

  Nadchodzi Pipi

  Teatr TAK, który w marcu prezentował najmłodszej publiczności spektakl internatywny z elementami języka angielskiego inspirowany 'Pchłą Szachrajką' Jana Brzechwy powraca w kwietniu na salę widowiskową MOK 'Centrum' z kolejnym interaktywnym spektaklem skierowanym dla najmłodszych widzów. Tym razem aktorzy zaprezentują własną interpretację książki Astrid Lindgren - 'Pippi wchodzi na pokład'. 

  Bohaterką spektaklu jest rezolutna, rudowłosa Pipilotta Wiktualia Firanella Złotomonetta Pończoszanka, która mieszka sama w willi Śmiesznotce i czeka na powrót taty. Podczas jego nieobecności bawi się w berka z policjantem, ucząc go angielskich nazw zwierząt. Wraz z przyjacielem Tommym zbiera skarborzeczy, a w amerykańskiej szkole tańczy amerykańską cha-chę. Nie mogąc doczekać się urodzin, wywołuje Szamana z egzotycznego Laosu. 
  W czasie godzinnego spektaklu dzieci poznają angielskie nazwy zwierząt w ZOO, nazwy przyborów szkolnych, dni tygodnia oraz wyrażenia przydatne w nauce tańca. 

  Serdecznie zapraszamy na salę widowiskową 2 kwietnia o godzinie 11.00. Bilety w cenie 15 zł można będzie nabywać w kasie MOK 'Centrum'.