Podany adres email jest błędny
Pole wymagane

Nie masz konta? Zarejestruj się za darmo!

  Miejsce: Wrocławski Teatr Lalek
  Gdzie: Wrocław
  pl.Teatralny 4
  Kiedy: od 26-04-2017 13:00
  do 14-05-2017 16:00
  Wiek: Nastolatek
  Cena: darmowe
  Kategoria: Sztuka i kreatywność
  Tel:71 335 49 06
  E-mail:katarzyna.krajewska@teatrlalek.wroclaw.pl, promocja@teatrlalek.w

  Nabór do młodzieżowej grupy teatralnej R O B I M Y

  Otwieramy nabór do młodzieżowej grupy teatralnej ROBIMY. Chcecie robić teatr? Chodźcie do nas! 
  Na zgłoszenia czekamy do 7 maja 2017.

  CO? 
  ROBIMY to stała warsztatowa grupa teatralna dla młodzieży. W roku 2017 będziecie pracować z reżyserką Martyną Majewską, a także - między innymi - scenografką Anną Haudek i muzykiem Dawidem Majewskim. W planie m.in. warsztaty dramatopisarskie, aktorskie, scenograficzne, muzyczne i video art. Pod koniec roku zorganizujecie pokaz finałowy - prezentację efektów pracy warsztatowej: spektaklu, performansu, instalacji artystycznej lub... to zależy od Was!


  KIEDY?
  W poniedziałkowe popołudnia - między 17:00 a 19:00, od maja do listopada z przerwą wakacyjną w lipcu i sierpniu. Pod koniec roku, w trakcie przygotowywania pokazu finałowego, możliwe, że będziemy spotykać się częściej.

  GDZIE? 
  We Wrocławskim Teatrze Lalek, w Ogrodzie Staromiejskim, w przestrzeni miejskiej i gdzie tylko będziecie chcieli.

  DLA KOGO? 
  Dla młodzieży w wieku 13-18 lat.
  Uwaga: Żeby się zgłosić, nie musicie mieć wcześniejszych doświadczeń warsztatowych ani dysponować tzw. talentami :) Zależy nam, by nasza grupa była różnorodna. Czekamy na osoby o różnych zainteresowaniach, z różnych środowisk i o różnej motywacji. 

  PO CO?
  Żeby umożliwić Wam spotkanie i zobaczyć, co z niego wyniknie. 
  Chcemy wymienić się z Wami doświadczeniami. My zrobiliśmy już kilka spektakli, ale może Wy macie pomysły na inne, lepsze, bardziej Wasze?

  JAK SIĘ ZGŁOSIĆ?
  Nagrajcie telefonem krótki (do dwóch minut) film, na którym opowiadacie nam o sobie i odpowiadacie na pytanie: Dlaczego chcę należeć do młodzieżowej grupy teatralnej ROBIMY?

  1. Film prześlijcie nam mailem lub WeTransferem (wetransfer.com) na adres: promocja@teatrlalek.wroclaw.pl wraz z wypełnionym przez opiekuna prawnego, podpisanym i zeskanowanym FORMULARZEM ZGŁOSZENIOWYM (do pobrania w zakładce Dokumenty). Plik powinen mieć w tytule imię i nazwisko uczestnika.

  2. Film na płycie DVD (podpisanej imieniem i nazwiskiem uczestnika) i formularz w wersji papierowej możecie również dostarczyć do teatru osobiście. 
  Na zgłoszenia czekamy do 7 maja 2017. 


  Teatr zastrzega sobie prawo do subiektywnego wyboru uczestników na podstawie nadesłanych filmów, a w razie potrzeby - do przeprowadzenia drugiego naboru. Lista zakwalifikowanych osób zostanie opublikowana na stronie internetowej Teatru najpóźniej do 19 maja 2017.

  WAŻNE INFORMACJE:
  Udział w zajęciach jest płatny. Wysokość jednorazowej opłaty za rok 2017 to 60 zł, płatne z góry do 30 czerwca. Teatr zapewnia uczestnikom potrzebne materiały warsztatowe. 

  FORMULARZ DO POBRANIA:

  Zerknij do zakładki Dokumenty po lewej stronie.

   
  MACIE PYTANIA?
  Zadzwońcie lub napiszcie:

  Katarzyna Krajewska
  71 335 49 06
  katarzyna.krajewska@teatrlalek.wroclaw.pl