Podany adres email jest błędny
Pole wymagane

Nie masz konta? Zarejestruj się za darmo!

  Miejsce: Wrocławski Teatr Lalek
  Gdzie: Wrocław
  pl.Teatralny 4
  Kiedy: od 24-03-2019 11:00
  do 14-04-2019 13:00
  Wiek: Maluch
  Cena: od 10,00
  do 20,00 zł/osoba
  Kategoria: Sztuka i kreatywność
  Tel:71 335 49 49
  E-mail:widownia@teatrlalek.wroclaw.pl

  MY TU GRAMY! Warsztaty dla maluchów

  Włączające warsztaty teatralno-muzyczne dla dzieci od 1. miesiąca do 3. roku życia wraz z opiekunami, a także rodziców oczekujących na dziecko. Zabawy mają charakter interdyscyplinarny i czerpią z dwóch głównych źródeł: metody Emila Jaquesa-Dalcroze’a oraz doświadczeń teatru inicjacyjnego (zwanego w Polsce teatrem dla najnajmłodszych). Inspiracją w pracy nad koncepcją zajęć była także teoria uczenia się muzyki Edwina Eliasa Gordona.

   

  Co drugie zajęcia są współprowadzone przez choreografkę pracującą z językiem migowym, co jest próbą przełożenia muzyki na język ciała i otwarcia warsztatów dla dzieci z dysfunkcjami słuchu.

   

  Najbliższe spotkania

   

  • KUCHENNE PRZEBOJE

  24.03.2019 | 11:00
  24.03.2019 | 13:00*

  Para buch, garnki w ruch. Trochę pieprzu, trochę soli... Nutki harcują do woli. Wszystkie myszy wyszły z kąta... kto nam tutaj dziś posprząta?
  Każde dziecko wie, że nie ma lepszych instrumentów niż garnki, miski i pokrywki. W marcu zakradniemy się do kuchni i urządzimy w niej wielki koncert. Wszyscy gotowi? Kuchenna orkiestro - tusz!

   

  • PTASIE RADIO

  14.04.2019 | 11:00
  14.04.2019 | 13:00*

   

   

  * w godzinach oznaczonych gwiazdką odbywają się zajęcia z wykorzystaniem języka migowego, dostosowane do potrzeb dzieci i rodziców z dysfunkcjami słuchu. 

  Osoby z dysfunkcjami słuchu mogą kupić bilet na warsztat w cenie 10 zł. Bilety zniżkowe prosimy odbierać w kasie teatru za okazaniem odpowiedniego zaświadczenia.

   

  DRODZY RODZICE I OPIEKUNOWIE!
  W trakcie warsztatów nie tylko gramy i słuchamy, ale bierzemy udział w działaniach ruchowych. Dlatego też wszystkich uczestników niezależnie od wieku prosimy o wygodny i niekrępujący ruchów ubiór oraz zdjęcie obuwia przed wejściem do sali.

   

  UWAGA

  Informujemy, że podczas warsztatów może być przeprowadzana rejestracja foto i video do celów dokumentacyjnych i promocyjnych Wrocławskiego Teatru Lalek. Zdjęcia mogą zawierać wizerunki osób biorących udział w zajęciach oraz prac wykonanych podczas zajęć. Udział w warsztatach jest jednoznaczny ze zgodą na ich publikację (na stronach internetowych, w social mediach, w mediach). Zgoda jest nieodpłatna i nie jest ograniczona czasowo ani terytorialnie.