Podany adres email jest błędny
Pole wymagane

Nie masz konta? Zarejestruj się za darmo!

  Miejsce: Wrocławski Teatr Lalek
  Gdzie: Wrocław
  pl.Teatralny 4
  Kiedy: od 09-12-2018 11:30
  do 09-12-2018 13:30
  Wiek: Maluch
  Cena: od 10,00
  do 20,00 zł/osoba
  Kategoria: Sztuka i kreatywność
  Tel:71 335 49 10, 71 335 49 11
  E-mail:widownia@teatrlalek.wroclaw.pl

  MY TU GRAMY!

  Zapraszamy na wielką śnieżną przygodę! Będzie zimno, będzie miło, puszyście i wesoło. Wspólnie zatańczymy białego walczyka i porzucamy się śnieżkami. Sprawdzimy także, czy śniegowe gwiazdki wydają dźwięki i zaśpiewamy piosenkę o zimie.

  BIAŁE NUTKI
    9.12.2018 | 11:30*

  9.12.2018 | 13:30

   

   

   

   

  Włączające warsztaty teatralno-muzyczne dla dzieci od 1. miesiąca do 3. roku życia wraz z opiekunami, a także rodziców oczekujących na dziecko. Zabawy mają charakter interdyscyplinarny i czerpią z dwóch głównych źródeł: metody Emila Jaquesa-Dalcroze’a oraz doświadczeń teatru inicjacyjnego (zwanego w Polsce teatrem dla najnajmłodszych). Inspiracją w pracy nad koncepcją zajęć była także teoria uczenia się muzyki Edwina Eliasa Gordona.

  Co drugie zajęcia są współprowadzone przez choreografkę pracującą z językiem migowym, co jest próbą przełożenia muzyki na język ciała i otwarcia warsztatów dla dzieci z dysfunkcjami słuchu.

   

  * w godzinach oznaczonych gwiazdką odbywają się zajęcia z wykorzystaniem języka migowego, dostosowane do potrzeb dzieci i rodziców z dysfunkcjami słuchu. 

  Osoby z dysfunkcjami słuchu mogą kupić bilet na warsztat w cenie 10 zł. Bilety zniżkowe prosimy odbierać w kasie teatru za okazaniem odpowiedniego zaświadczenia.

   

  UWAGA

  Informujemy, że podczas warsztatów może być przeprowadzana rejestracja foto i video do celów dokumentacyjnych i promocyjnych Wrocławskiego Teatru Lalek. Zdjęcia mogą zawierać wizerunki osób biorących udział w zajęciach oraz prac wykonanych podczas zajęć. Udział w warsztatach jest jednoznaczny ze zgodą na ich publikację (na stronach internetowych, w social mediach, w mediach). Zgoda jest nieodpłatna i nie jest ograniczona czasowo ani terytorialnie.