Podany adres email jest błędny
Pole wymagane

Nie masz konta? Zarejestruj się za darmo!

  Miejsce: Wrocławski Teatr Lalek
  Gdzie: Wrocław
  pl.Teatralny 4
  Kiedy: od 04-11-2018 11:30
  do 04-11-2018 13:30
  Wiek: Maluch
  Cena: od 10,00
  do 20,00 zł/osoba
  Kategoria: Sztuka i kreatywność
  Tel:71 335 49 10, 71 335 49 11
  E-mail:widownia@teatrlalek.wroclaw.pl

  MY TU GRAMY!

  Już na poczatku listopada zapraszamy na włączające warsztaty teatralno-muzyczne dla dzieci od 1. miesiąca do 3. roku życia wraz z opiekunami, a także rodziców oczekujących na dziecko. Zabawy mają charakter interdyscyplinarny i czerpią z dwóch głównych źródeł: metody Emila Jaquesa-Dalcroze’a oraz doświadczeń teatru inicjacyjnego (zwanego w Polsce teatrem dla najnajmłodszych). Inspiracją w pracy nad koncepcją zajęć była także teoria uczenia się muzyki Edwina Eliasa Gordona.

   

   

  Co drugie zajęcia są współprowadzone przez choreografkę pracującą z językiem migowym, co jest próbą przełożenia muzyki na język ciała i otwarcia warsztatów dla dzieci z dysfunkcjami słuchu.

   

  WARSZTAT III: KAŁUŻOWE TAŃCE || 4.11.2018 | 11:30 i 13:30*

  W czasie deszczu dzieci się nudzą? Nieprawda!
  W listopadzie posłuchamy odgłosów deszczu, wiatru i burzy. Założymy kalosze i wyjdziemy na dwór (spokojnie, tylko w wyobraźni!). Pochodzimy po błocie, wskoczymy do wszystkich kałuż. Potańczymy w deszczu do rytmów polki, kujawiaka i oberka. Będą także - jak zawsze - jesienne piosenki.

  Szczegółowe informacje i rezerwacja miejsc: Biuro Obsługi Widza 71 335 49 49 / 11 / 12 || widownia@teatrlalek.wroclaw.pl

   

  Bilety: 20 zł | Czas trwania: ok. 45 min.

  Koncepcja i prowadzenie warsztatów: Monika Jeszke, Agata Cejba, Madi Rostkowska

  *w godz. oznaczonych gwiazdką odbywają się zajęcia z wykorzystaniem języka migowego, dostosowane do potrzeb dzieci i rodziców z dysfunkcjami słuchu. 
  Osoby z dysfunkcjami słuchu mogą kupić bilet na warsztat w cenie 10 zł. Bilety zniżkowe prosimy odbierać w kasie teatru za okazaniem odpowiedniego zaświadczenia.

   

  UWAGA

  Informujemy, że podczas warsztatów może być przeprowadzana rejestracja foto i video do celów dokumentacyjnych i promocyjnych Wrocławskiego Teatru Lalek. Zdjęcia mogą zawierać wizerunki osób biorących udział w zajęciach oraz prac wykonanych podczas zajęć. Udział w warsztatach jest jednoznaczny ze zgodą na ich publikację (na stronach internetowych, w social mediach, w mediach). Zgoda jest nieodpłatna i nie jest ograniczona czasowo ani terytorialnie.