Podany adres email jest błędny
Pole wymagane

Nie masz konta? Zarejestruj się za darmo!

  Miejsce: Wrocławski Teatr Lalek
  Gdzie: Wrocław
  pl.Teatralny 4
  Kiedy: od 16-09-2018 11:30
  do 16-09-2018 14:15
  Wiek: Maluch
  Cena: 20,00 zł/osoba
  Kategoria: Sztuka i kreatywność
  Tel:71 335 49 49 / 11 / 12
  E-mail:widownia@teatrlalek.wroclaw.pl

  MY TU GRAMY!

  We wrześniu startują nowe włączające warsztaty teatralno-muzyczne dla dzieci od 1. miesiąca do 3. roku życia wraz z opiekunami, a także rodziców oczekujących na dziecko. Zabawy mają charakter interdyscyplinarny i czerpią z dwóch głównych źródeł: metody Emila Jaquesa-Dalcroze’a oraz doświadczeń teatru inicjacyjnego (zwanego w Polsce teatrem dla najnajmłodszych). Inspiracją w pracy nad koncepcją zajęć była także teoria uczenia się muzyki Edwina Eliasa Gordona.

   

   

  Co drugie zajęcia są współprowadzone przez choreografkę pracującą z językiem migowym, co jest próbą przełożenia muzyki na język ciała i otwarcia warsztatów dla dzieci z dysfunkcjami słuchu.

  Program oparty jest o autorskie, stworzone specjalnie na potrzeby cyklu kompozycje i teksty piosenek, fragmenty muzyki poważnej, w tym największe dzieła klasyczne, a także proste układy ruchowe i język migowy. Podczas warsztatów dzieci odbierają muzykę całym ciałem, czerpiąc radość ze współuczestniczenia w ruchu z opiekunami i całą grupą. Najmłodsze dzieci, nie poruszające się samodzielnie lub poruszające się w sposób nieskoordynowany, także kilkumiesięczne, mogą w pełni brać udział w działaniach ruchowych - w ramionach, w chustach czy na kolanach opiekunów.

   

  WARSZTAT I: KOLOROWE DŹWIĘKI || 16.09.2018 | 11:30 i 13:00*


  *w godz. oznaczonych gwiazdką odbywają się zajęcia z wykorzystaniem języka migowego, dostosowane do potrzeb dzieci i rodziców z dysfunkcjami słuchu. 
  Osoby z dysfunkcjami słuchu mogą kupić bilet na warsztat w cenie 10 zł. Bilety zniżkowe prosimy odbierać w kasie teatru za okazaniem odpowiedniego zaświadczenia.

  Szczegółowe informacje i rezerwacja miejsc: Biuro Obsługi Widza 71 335 49 49 / 11 / 12 || widownia@teatrlalek.wroclaw.pl

  • Bilety: 20 zł | Czas trwania: ok. 45 min.
  • Koncepcja i prowadzenie warsztatów: Monika Jeszke, Agata Cejba, Madi Rostkowska