Podany adres email jest błędny
Pole wymagane

Nie masz konta? Zarejestruj się za darmo!

 • WC
 • Pod dachem
Gdzie: Katowice
T. Dobrowolskiego 1
Kiedy: od 05-11-2016 15:00
do 05-11-2016 16:00
Wiek: Przedszkolak
Cena: 7,00 zł/osoba
Kategoria: Muzea, zamki i pałace
Tel:32 213 08 11
E-mail:dyrekcja@muzeumslaskie.pl

Muzeum Dla Malucha / 05.11

 

Nowe cykle edukacyjne w Muzeum Śląskim

 

Warsztaty oparte na aktualnych wystawach i wydarzeniach w Muzeum Śląskim, szkółka gwary śląskiej, spotkanie odkrywające niezwykłe obiekty muzealne niewidoczne na co dzień - to propozycje całorocznych zajęć dla najmłodszych w nowym roku szkolnym. Dla młodzieży i dorosłych przygotowaliśmy natomiast cykl warsztatów malarskich dla pasjonatów oraz wykłady objaśniające mechanizmy rządzące historią sztuki. Przedstawiamy tegoroczną ofertę edukacyjną dla aktywnych uczestników kultury w każdym wieku.

 

Pamiętamy o maluchach w wieku 4-6 lat, które chcemy włączyć w najważniejsze wydarzenia organizowane przez muzeum. Punktem wyjścia każdych warsztatów w ramach tegorocznej edycji Muzeum dla malucha będą aktualne wystawy, bieżące spotkania czy obchody ważnych dla Muzeum Śląskiego uroczystości, jak np. wystawa czasowa izraelskiego rzeźbiarza Daniego Karavana: Reflection / Odbicie / אָפּשפּיגלונג. Zajęcia poprowadzi Beata Grochowska - kierownik Działu Edukacji w Muzeum Śląskim.

 

 • 5.11. godz. 15.00,  // ul. T. Dobrowolskiego 1, Katowice

  Dani Karavan, Reflection / Odbicie / אָפּשפּיגלונג 
  Instalacja w Galerii jednego działa, izraelskiego artysty Daniego Karavana, zainspiruje nas do przygotowania własnych kompozycji plastycznych.

Informacje praktyczne: 

 • Uwaga! Liczba miejsc ograniczona.
 • Zbiórka przed warsztatami przy kasie.
 • Bilety w cenie 7 zł można zakupić w kasie Muzeum Śląskiego lub online poprzez system: http://bilety.muzeumslaskie.pl
 • Zajęcia odbywają się w Muzeum Śląskim przy ul. T. Dobrowolskiego 1 lub przy al. W. Korfantego 3 w Katowicach.
 • Udział w zajęciach i wydarzeniach organizowanych przez Muzeum Śląskie w Katowicach jest równoznaczny z wyrażeniem zgody na rejestrację fotograficzną i wykorzystanie zdjęć na potrzeby promocji Muzeum Śląskiego.