Podany adres email jest błędny
Pole wymagane

Nie masz konta? Zarejestruj się za darmo!

  Gdzie: Ruda Śląska
  Piotra Niedurnego 69
  Kiedy: od 07-11-2019 17:00
  do 14-11-2019 17:00
  Wiek: Uczeń podstawówki
  Cena: darmowe
  Kategoria: Sztuka i kreatywność
  Tel:32 248 62 40
  E-mail:sekretariat@mckrudasl.pl

  Modelowanie z zapałek

  Serdecznie zapraszamy dzieci w wieku szkolnym na bezpłatne warsztaty modelarskie z zapałek, które ruszą w listopadzie 2019.

   


  Zajęcia odbywać się będą w Miejskim Centrum Kultury im. Henryka Bisty przy ul. Niedurnego 69 w Rudzie Śląskiej w czwartki o godz. 17.00 (czas trwania ok. 1 godziny). 

                   Poprowadzą je panowie Janusz Urbański i Stanisław Mazur. Zapisy pod nr tel. 32 248 62 40. Uwaga! Liczba miejsc w grupie ograniczona.

   

   

  Janusz Urbański ma nietypową pasję - w wolnych chwilach bawi się zapałkami. I chociaż robi to od czterdziestu lat, a ilość zużytych przy tym zapałek liczy już w milionach, to chyba nikt nie ma mu tego za złe. Ponieważ pan Janusz jest artystą-modelarzem, który z tego niezwykłego tworzywa buduje rozmaite konstrukcje. a swoją pasję i zdobyte doświadczenie chce przekazać na prowadzonych warsztatach modelarskich. Podczas minionych wakacji najmłodsi mieli okazję spotkać się z p. Januszem na Ogrodzie Śniadaniowym, gdzie chętnie podpatrywali jego modelarskie umiejętności. Dużym zainteresowaniem cieszyło się także stoisko p. Stanisława Mazura poświęcone numizmatyce.