Podany adres email jest błędny
Pole wymagane

Nie masz konta? Zarejestruj się za darmo!

  Miejsce: Galeria Łomianki
  Gdzie: Łomianki
  Brukowa 25
  Kiedy: od 20-02-2020 10:00
  do 22-02-2020 20:00
  Cena: darmowe
  Kategoria: Umysł
  Tel:(22) 209 86 51
  E-mail:biuro@galerialomianki.pl

  Mobilny Antykwariat, czyli BookFest w Galerii Łomianki!

  Uwielbiasz zapach starych książek? A może chcesz dołożyć do swojej kolekcji kilka winylowych płyt? Jeśli jesteś jedną z tych osób, która lubi przenosić się w czasie i tęskni za minioną epoką, mamy dobre informacje. Już wkrótce w Galerii Łomianki odbędzie się wydarzenie stworzone z myślą o miłośnikach antyków!

   

   

   Już od 20 do 22 lutego w Galerii Łomianki po raz kolejny będziemy mogli znaleźć dla siebie prawdziwe perełki! Najbliższa  edycja BookFest skierowana jest nie tylko do moli książkowych, ale także do tych, którzy kolekcjonują przedmioty w stylu retro. Piękne stare księgi, płyty winylowe i wiele innych bibelotów o niepowtarzalnym charakterze - wszystko to pojawi się na stoiskach przygotowanych przez wielbicieli staroci. Nasz 'Mobilny Antykwariat' będzie funkcjonował od czwartku do soboty w godzinach pracy galerii. 

   

  BookFest to inicjatywa warszawskich antykwariuszy, którzy pod tym hasłem chcą spotykać się z miłośnikami książek pod wspólnym szyldem. Zdając sobie sprawę, że dziś, w dobie ciągłego deficytu czasu, trudne jest regularne odwiedzanie antykwariatów, stworzyli wydarzenie dla osób ceniących sobie posiadanie rzadko spotykanych przedmiotów.