Podany adres email jest błędny
Pole wymagane

Nie masz konta? Zarejestruj się za darmo!

  Gdzie: Kraków
  ul. Stawowa 61
  Kiedy: od 01-04-2019 09:00
  do 30-06-2019 21:00
  Cena: darmowe
  Kategoria: Gry
  Tel:664 633 955
  E-mail:kontakt@galeriabronowice.pl

  Miniaturowe światy Playmobil

  Od 1974 roku zabawki systemowe Playmobil za jakość i gwarancję doskonałej zabawy doceniają pedagodzy, rodzice, a przede wszystkim dzieci z całego świata. Na przestrzeni 45 lat istnienia, kolejne pokolenia z około 100 krajów poznały 30 różnorodnych światów do zabawy. Część z nich będzie można odwiedzić podczas interaktywnej wystawy, dostępnej od teraz w Galerii Bronowice. Tam, choć na chwilę, najmłodsi wejdą w rolę strażaków, rycerzy, czy księżniczek. 

   

   

   W Galerii Bronowice ruszyła właśnie wystawa, dająca szansę przeniesienia się do miniaturowych światów, w których granice fantazji nie istnieją. Playmobil to zabawa systemowa, którą niemal pół wieku temu stworzył Hans Beck. U dzieci pobudza kreatywne myślenie, a rodzicom pozwala wrócić pamięcią do młodzieńczych lat. Od kwietnia najmłodsi goście centrum handlowego staną przed okazją wcielenia się w dowolne role w odwzorowanych, miniaturowych światach. Ograniczenie stanowić będzie tylko i wyłącznie ich własna wyobraźnia.

  Dodatkowo pod czujnym okiem animatorów, w każdy weekend będą się odbywać wspólne zabawy produktami Playmobil oraz konkursy z nagrodami. Jednak to nie wszystko - w Salonie Zabawek MIKI na najmłodszych czekać będą upominki, dołączane do zakupu  artykułu marki Playmobil. 

   

  Interaktywna wystawa, z kultową niemiecką marką w roli głównej, będzie dostępna w Galerii Bronowice do końca czerwca w godzinach pracy centrum handlowego. Udział w zabawie jest bezpłatny.