Podany adres email jest błędny
Pole wymagane

Nie masz konta? Zarejestruj się za darmo!

  Miejsce: Wodzisławskie Centrum Kultury
  Gdzie: Wodzisław Śląski
  Kubsza 17
  Kiedy: od 06-12-2017 08:30
  do 06-12-2017 10:30
  Cena: 16,00 zł/osoba
  Kategoria: Atrakcje na imprezy
  Tel:32 455 48 55
  E-mail:iza.s@wck.wodzislaw.pl

  Mikołajki z WCK

  Wodzisławskie Centrum Kultury zaprasza szkoły i przedszkola na spotkanie z Mikołajem. W środę, 6 grudnia o godz. 8:30 wyświetlony zostanie film  pt. 'Mikołaj w każdym z nas'. Uczestnicy będą mieli również niepowtarzalną okazję spotkać się osobiście z Mikołajem i otrzymać od niego upominki.

   

  'Mikołaj w każdym z nas' to uroczy, ciepły i rodzinny film o tym, że magia świąt istnieje. Opowiada o  stolarzu Andersenie, który każdego roku poświęca się, aby zapewnić swojej rodzinie idealne Boże Narodzenie. Jak wszyscy wiedzą - ważnym dla dzieci elementem Bożego Narodzenia jest wizyta Mikołaja. Dochodzi jednak do nieszczęśliwego wypadku i Andersen niszczy prezenty, które chciał podarować swoim pociechom. Z opresji ratuje go... prawdziwy Święty Mikołaj. Andersen będzie musiał mu jednak pomóc i to w dość nietypowy sposób. 'Mikołaj w każdym z nas' to norweska produkcja trwająca 70 min.

   

   

  - To bardzo ciekawa oferta, która z pewnością spodoba się najmłodszym mieszkańcom miasta i pozwoli wprowadzić w świąteczną atmosferę - zachęca Krzysztof Jaroch, dyrektor Wodzisławskiego Centrum Kultury.

  Zapisy na wydarzenie prowadzone są  do dnia 22 listopada. Osoba do kontaktu: Izabela Sobota - specjalista ds. upowszechniania kultury i edukacji kulturalnej, tel. 32 455 48 55, e-mail: iza.s@wck.wodzislaw.pl. Bilet wstępu (wraz z upominkiem): 16 zł.