Podany adres email jest błędny
Pole wymagane

Nie masz konta? Zarejestruj się za darmo!

  Gdzie: Lublin
  Al. Unii Lubelskiej 2
  Kiedy: od 01-12-2018 11:00
  do 06-12-2018 18:00
  Cena: darmowe
  Kategoria: Atrakcje na imprezy
  Tel:+48 81 464 43 01
  E-mail:info@tarasyzamkowe.pl

  Mikołajki w Tarasach Zamkowych

  Spotkanie ze Świętym Mikołajem, punkt pakowania prezentów, animacje i konkursy, warsztaty zdobienia bombek i ciasteczek, a także słodki poczęstunek w postaci pierniczków - wszystkie te atrakcje czekać będą w Tarasach Zamkowych już w najbliższy weekend, 1-2 grudnia, a także 6 grudnia - w Mikołajki.   

   

   

  Wielkimi krokami zbliżają się Święta Bożego Narodzenia. W Tarasach Zamkowych pojawiły się już świąteczne dekoracje, a w dniach 1-2 oraz 6 grudnia centrum handlowe odwiedzi… Święty Mikołaj! Dzieci będą mogły zrobić sobie z nim pamiątkowe zdjęcie i porozmawiać o wyczekiwanym magicznym czasie, a także spakować prezenty dla najbliższych w specjalnie przygotowanym na tę okazję punkcie. Ponadto, pod czujnym okiem Świętego Mikołaja, uczestnicy ozdobią bombki i ciasteczka podczas świątecznych warsztatów kreatywnych. Na najmłodszych czekać będzie również słodki upominek - aromatyczne pierniczki. Nie zabraknie animacji i konkursów z atrakcyjnymi nagrodami. Wydarzenie odbędzie się w godz. 11.00 - 18.00. Dodatkowo w najbliższy weekend, 1-2 grudnia, każdy chętny będzie mógł wziąć udział w świątecznym korowodzie, który odwiedzi wszystkie zakamarki Tarasów Zamkowych. Świąteczny klimat dopełni wspólne kolędowanie. 

   

  Spotkanie ze Świętym Mikołajem oraz towarzyszące aktywności odbędą się w Świątecznym Miasteczku, czyli ponad 120 metrowej wyspie, przygotowanej specjalnie dla dzieci. To bezpieczna, interaktywna zabawa w bajkowym świecie. Najmłodsi mogą odwiedzić Dworzec Św. Mikołaja, skąd odjeżdża Ekspres Polarny, zabierający dzieci w świąteczną podróż. Aby zobaczyć z bliska, jak wygląda praca piekarza, warto również zatrzymać się przy Magicznej Piekarni. Nowością, która pojawiła się w tym roku jest… Piernikowa Chata. Świąteczne Miasteczko to nie jedyny akcent, przypominający o zbliżających się Świętach Bożego Narodzenia. W naszym centrum handlowym pojawił się już świąteczny wystrój, w którym królują świetlne kurtyny i śnieżynki, bombkowe girlandy, choinka, a także bajkowe wróżki i renifery.