Podany adres email jest błędny
Pole wymagane

Nie masz konta? Zarejestruj się za darmo!

  Gdzie: Siemianowice Śląskie
  Fryderyka Chopina 2
  Kiedy: od 24-04-2017 16:00
  do 24-04-2017 19:00
  Cena: darmowe
  Kategoria: Taniec
  Tel:032 228-13-37
  E-mail:mdkjordan.konkurs@gmail.com

  Miejskie Prezentacje Taneczne

  Młodzieżowy Dom Kultury im. dr. H. Jordana w Siemianowicach Śląskich oraz MOSiR w Siemianowicach Śląskich, dnia 24.04.2017 roku o godz. 16:00 organizują Miejskie Prezentacje Taneczne!

   

  W prezentacjach mogą uczestniczyć tylko zespoły reprezentujące: szkoły podstawowe, gimnazja, szkoły średnie, świetlice, ośrodki kultury, szkoły tańca działające na terenie miasta Siemianowice Śląskie. Uczestnicy prezentują dowolne techniki tańca. W Festiwalu nie biorą udziału soliści i duety, tylko zespoły taneczne. Skład zespołu nie może być mniejszy niż 6 osób.

  Uczestnicy swoje prezentacje wykonują do własnych podkładów muzycznych. Nagrania muzyczne powinny być przygotowane na nośnikach CD. Nośniki powinny być dostarczone na 5 minut przed występem. Potwierdzenie obecności powinno nastąpić 30 minut przed występem. Udział w prezentacjach stanowi jednocześnie zgodę na użycie swojego wizerunku w związku z prezentowaniem i używaniem zdjęć zapisu video z imprezy w przekazach medialnych.

   

  Zespoły będą oceniane przez jury. Zespoły będą podzielone na 3 kategorie wiekowe. O przynależności do danej kategorii wiekowej decyduje średnie wieku tancerzy.

  Kategorie wiekowe:

  I kategoria - zespoły w wieku 6 - 8 lat

  II kategoria - zespoły w wieku 9 - 11 lat

  III kategoria - zespoły w wieku 12 - 15 lat

  IV kategoria - wiek powyżej 16 lat

   

  W każdej kategorii wiekowej zostaną przyznane miejsca I, II, III, wyróżnienia oraz jedna nagroda GRAND PRIX. Ogłoszenie wyników i wręczenie nagród odbędzie się w dniu konkursu.

  Kartę zgłoszenia wg załączonego wzoru należy przesłać w terminie do 07.04.2017 roku na adres mailowy organizatora mdkjordan.konkurs@gmail.com

   

  KARTA ZGŁOSZEŃ DOSTĘPNA W ZAKŁADCE 'DOKUMENTY' PO LEWEJ STRONIE.